Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek? S mi lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? S mi lenne a megoldás? 24 éves leszek, s kb 1 éve költöztem haza, addig egyetem, külföld.10 hónapja vagyok együtt a barátommal, s szeretném ha nálam aludna, viszont anyum nem is akar hallani róla.

Figyelt kérdés

Már többször próbáltam beszélni vele, de reménytelen. Pedig szerintem ez normális dolog, függetlenül attól, hogy mondjuk anyumnak nem ő a "tökéletes partner" számomra (pedig nem csinált neki semmit, csak nem őt képzeli el).

Megjegyzem, hogy volt előtte egy hosszabb kapcsolatom, ahol a srác messzebb lakott, s mikor az egyetemről jöttem haza vakációra, akkor vagy 2x-3x volt ő is nálunk, s itt aludt. (mert messzebbről volt)



2012. ápr. 18. 09:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Költözz el. Ameddig az ő háza, addig ő mondja meg kit lát vendégül.
2012. ápr. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így gondolom,költözz el!
2012. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem irigyellek, elég konzervatív lehet anyukád, ha a 24 éves lányának nem engedi, hogy nála aludjon a barátja.

tényleg a saját életedet kéne már élned, ha teheted, költözz el

2012. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyilván h ő mondja meg h kit lát szívesen és kit nem, de azért sztem 24 évesen már nem a szülőnek kéne megmondania h a lánya kivel legyen együtt. Főleg úgy h már 10 hónapja együtt vannak, szal nem egy futókaland lenne.

Semmiképp nem tudod anyuddal megbeszélni? Mert ebből csak viták lehetnek később. A barátodnál alvás nem megoldható?

2012. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Anyud nem 100-as.
2012. ápr. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! Igen, nekem is ez a velemenyem, hogy azert 24 eves korban mar megkene legyen a sajat eletem. S nem tartom logikusnak hogy igy reagal erre a temara.

Az elkoltozes velemenyem szerint is a legjobb megoldas lenne (ezt mar neki is mondtam, hogy alig varom, hogy elkoltozhessek) ... viszont gyakorlatilag meg nem megvalosithato, mivel meg egyenlore nem dontottunk ugy, hogy osszekoltozzunk a parommal, kicsit varunk meg vele. Az, hogy nala aludjak azert nem kivitelezheto, mivel o hetkozben nincs itthon, kamionon dolgozik, hetvegen viszont testverevel oszza meg a szobajat.(tobben vannak testverek)

Ugyhogy passz... anyum nem erti meg, akarhanyszor emlittem, mindig hatalmas veszekedes lett belole. Ha majd kulonkoltozok jobb lesz, tudom... de addig meg van valamennyi. S nem az, hogy nem birom ki, mert szerencsere megerto a baratom is, viszont ertheto, hogy vagyom erre.

2012. ápr. 19. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!