Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátommal szeretnék kettesbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal szeretnék kettesbe tölteni egy hétvégét. Anya nem engedi meg pedig sokszor alszunk egymásnál. Szeretnénk most először szeretkezni, anya is érezheti mit szeretnénk ezért nem engedni? Mivel tudnám meggyőzni hogy engedjen el?

Figyelt kérdés

2014. júl. 22. 17:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2014. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
19 évesek vagyunk mind a ketten és náluk most üres is lenne a lakás
2014. júl. 22. 17:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Anyukád gondolom elővigyázatos akar lenni, próbáld akkor ha nem lesz üres a lakás vagy kérd meg h egy éjszakát had alhass ott avagy menj át ha üres a lakás nappal jó az is nem?
2014. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szerettünk volna tényleg végig együtt lenni mintha együtt laknánk ilyesmi "mint a nagyok" és nem csak azért. De ez jó ötlet hogy legalább egy éjszakát engedjen meg
2014. júl. 22. 17:44
 6/10 anonim ***** válasza:
De ha 19 vagy akkor már nincs beleszólása
2014. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hat szerintem meg nincs rendben, h 19 evesen igy kontrollalnak. Felnott vagy, uljel le megbeszelni anyukaddal, hogy nem szeretned ha a tovabbiakban is iranyitani szeretnenek mert tudsz vigyazni magadra...
2014. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem értem. Azt írtad, hogy gyakran alszatok egymásnál, utána meg hogy jó ötlet, hogy egy éjszakát engedjen meg… Akkor mikor aludtatok eddig együtt? Ebéd után?

Mindegy. Nekem anno az jött be, ha „mint a nagyok”at akartunk játszani, hogy elutaztunk valahova kettesben – nem nagy dologra gondolok, elég két várossal odébb menni. A lényeg az volt, hogy ne a megszokott környezetben legyünk – és csak késő este/hajnalban mentük haza, mikor már mindenki jó mélyen aludt. Akkor majdnem olyan volt, mintha csak mi lennénk.

De ekkor 16 voltam, és nem 19. Nem vagy már gyerek. Ülj le anyukáddal, és beszélj vele nyíltan. Ideje, hogy önállósodj, és a jaját életedet éld. Ha tudja, hogy hova mész és kivel, akkor már nem kellene gondot okoznia egy hétvégének.

2014. júl. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

rendben is van meg nincs is...

rendben, hogy félt, de elég érett vagy már, ha eljött az idő akkor eljött, ezt anyunak is be kell látnia...

Talán ha trükkök nélkül leülnél beszélni vele erről?

Lehet még ő ajánlaná fel, hogy töltsétek együtt a hétvégét, néha meglepő egy jó beszélgetés, persze őszinte, mire képes egy anyunál... 33/nő

2014. júl. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam ha nem is három éjszakát egymáss után legalább egyet engedne meg most hétvégén

Köszönöm a tanácsokat holnap beszélek vele

2014. júl. 22. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!