Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért nem tudtam kielégíteni...

Miért nem tudtam kielégíteni eddig egy nőt sem?

Figyelt kérdés
Eddig hat alkalommal voltam prostival, és egyiknek sem volt orgazmusa. Még csak prostituáltakkal szexeltem. Csalódtam magamban. Lehet, hogy ha lesz barátnőm, akkor őt sem tudom majd kielégíteni? 30 éves vagyok. Nem akartam szüzen meghalni, ezért prostiztam. Ismertek olyan prostit, aki el tud élvezni?

2014. dec. 19. 19:39
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
A prostik a pénztől tudnak elélvezni...
2014. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A prostikat ne nevezzük azért nőnek. Ők nem élvezetből meg szerelemből csinálják. Egy nap több férfival is. Nem biztos hogy benned van a hiba. Meg azért 30 évesen még ne lásd úgy az életed hogy egyedül maradsz
2014. dec. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
talán nem maradok egyedül. erre 50% esélyt látok
2014. dec. 19. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet h kicsit kicsi a farkad ok meg tul tagak
2014. dec. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lehet, hogy kicsi. 2 szűk volt, 2 még szűkebb, 1 tág és egy nagyon tág volt.
2014. dec. 19. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:

A prostinak ez a munkája, kétlem, hogy élvezi. Az irodában ülni sem élvezet egésznap.


A továbbiakra pedig a bűvös szó:clitoris. Gyakorlatilag garantált az orgazmus.

2014. dec. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
érthető, hogy ez a munkájuk. de engem meg az érdekel, hogy örömet okozzak egy nőnek. nem pedig az, hogy egy nagyot élvezzek. mert amúgy nincs lehetőségem barátnőre, és így pótolnám az igényeim. de sajna a prostik sem tudják megadni, amit önerőből nem tudok megszerezni.
2014. dec. 22. 08:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!