Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, mi a véleményetek...

Fiúk, mi a véleményetek azokról a lányokról akik 13-15 évesen elveszítik a szüzességüket és azokról akik mondjuk csak 18-20 éves korukban?

Figyelt kérdés

Főleg az érdekelne, hogy szerintetek ciki-e ha egy lány 18-20 évesen még szűz. Illetve ha megtudjátok egy ilyen korú lányról hogy szűz, akkor hogyan álltok hozzá/mi a véleményetek róla? Tényleg értékelitek ha egy lány nem adja oda magát 14 évesen?

És várom a véleményeket a fiatalon elvesztett szüzességűekről. Azt pl mennyire tartjátok cikinek?

Légyszi kort is írjatok :)



2014. dec. 21. 18:33
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%

Én azokat tisztelem, akik huszonévesen vesztik csak el és komoly kapcsolatban.

30+ F

2014. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

Valahogy nem érdekel, az ő dolguk, mosom kezeimet.

Középkor.

2014. dec. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
71%

őszintén?

leszarom.

2014. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
Az a lány ali elveszti 15 éves kora előtt, van róla előítéletem. Elég ribis viselkedés. A 18-20 évesen szűz lányok csak "nőlnek" a szemembe :) 19F
2014. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%

Totál mindegy. Ha 14 évesen értelmes fejjel tud gondolkozni, miért ne veszíthetné el?


Ha azért veszítette el mert be volt baszva és nem emlékszik rá, na az ciki.


Az is tökmindegy meddig marad vki szűz, ha nem a komplexusai miatt teszi, hanem mert így döntött.

2014. dec. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

nálam előny ha szűz:) ha 1-2 sráccal volt akkor oké, de ha többel akkor nem nyúlok hozzá, akárhány éves... valahogy ilyen vagyok és kész

ha szerelmes volt 14-15 évesen és már egy ideje együtt voltak(pl másfél év) akkor nem tartom cikinek

2014. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

Lehet a többség nem fog velem egyet érteni, és inkább a segged nyalja majd.

De szerintem egy csajnak a normál olyan 15-6 körül van.

Ha 13-4 az még kevés, éretlenek agyilag hozzá.

Ha 18-9 vagy még több, akkor valami kötődési hiány van, ami miatt vagy nem volt még pasija, vagy volt, de nem engedte magát, vagy egyéb, ami arra vezethető vissza, hogy a lánnyal valami nincs rendben.

Ugyanez vonatkozik ránk is.

És biztos lesz, aki azt mondja majd, hogy erre büszke lehetsz. De szerintem ez csak egy állapot, nem egy megbecsülést vagy tiszteletet érdemlő hősies , vagy erkölcsös magatartás.

A legtöbben nem azért szüzek, mert az erkölcseik ezt diktálták, hanem másért. No meg vannak a vallásosok, ők alapból érinthetetlenek, annak ellenére, hogy a Bibliában szó sincs erről, hogy házasság előtt nincs szex. De ez egy másik téma...

2014. dec. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Itt konkrétan nem arról van szó, h én 20 éves és szűz vagyok és az egómat akarom borogatni hogy ez milyen jó dolog, hanem csak érdekel a véleményetek a témával kapcsolatban. :) 17/L
2014. dec. 21. 18:45
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Én se nem tisztelem az olyan nőt aki 18-20 évesen veszti el a szüzességét, se nem nézem le. Ahogy azt sem tudom elítélni aki 13-14 évesen veszti el, abban az esetben ha olyan fél éve egy éve együtt vannak és szeretik egymást, akkor pedig főleg nem nézem le a lányt ha a barátja 15-16 éves. Ha éretten gondolkodnak, vigyáznak, hogy ne legyen nem kívánt terhesség, sem nemi betegség , akkor miért ne? Min változtat az ha 2 évvel később történik meg az első? Szerintem olyan sok jelentősége nincs.
2014. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

9. Szellemi fejlődésről hallottál már?

tudod mekkora változások vannak 2 év alatt egy tini koponyájában?

2014. dec. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!