Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért tartják gáznak hogy...

Miért tartják gáznak hogy szűz és kinevetik?

Figyelt kérdés
A barátaim (fiúk) és az egyik szűz barátnőmet gáznak tartják hogy szűz miért?

2014. dec. 23. 12:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nekik az a normalis lany, aki 14 evesen szuloi kiserettel kapartatni megy...
2014. dec. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Na es? 20 evesen szuz?

Ez pont hogy egy ertek..:)

2014. dec. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
de ez mondjuk érdekes, hogy a kérdésnek más megítélése lenne egy hímnemű egyednél :D
2014. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

1. Mert ha azt mondják, hogy gáz hogy még szűz, akkor a lány nem akar gáz lenni, így el akarja majd veszíteni és a srácok ott vannak és segítenek neki elveszíteni. Tehát, hogy le tudjanak feküdni vele.


2. Csak szimplán idióták.


De a barátnődet ez zavarja? Én inkább büszke lennék, hogy igen én még az vagyok és? Fáj a kicsi szívednek, hogy tisztességes életet élek és csak szerelemből szexelek majd?

Érdekes én mikor szűz voltam és idősebb senki sem csúfolt, mondjuk sokan mások is azok voltak. Most 18 vagyok, már nem az, mert megtaláltam a kedvesem. Viszont van olyan ismerősöm aki 18 (nem is egy lány) és még azok.

Sőt ha nem találkoztam volna akkor a barátom lehet mai napig szűz lennék és nem érdekelne mit mondanak mások.


Régen is büszke voltam, hogy szűz vagyok, csak nem csesztettek miatta, de jó érzés fiatalon annak lenni.

2014. dec. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem tudja hogy tudják róla hogy szűz meg nem is mondják neki a szemébe meg semmi tök normálisak vele csak így egymásközt nevetik ki
2014. dec. 23. 13:56
 16/16 anonim válasza:
én is szűz vagyok f/18 és akkor mi van nincsen azzal semmi gond
2014. dec. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!