Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért félek elvenni barátnőm...

T Arnold kérdése:

Miért félek elvenni barátnőm szüzességét?

Figyelt kérdés
egy ideje gondolkodunk rajta hogy össze bújúnk de,néztem róla videókat,és amint láttam elégé fáj..és ahogy néztem egyre jobban arra gondoltam hogy ezt nem kéne.. ez az 1. nagyon jelentős kapcsolatom és nem szeretnék neki fájdalmat.! ez miért van? gyáva vagyok?

2014. dec. 24. 07:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos, hogy neki is fájni. Annyi a lényeg, hogy figyelj a barátnődre, ő irányítson, és szóljon, ha fáj. Olyankor nem kell erőltetni. És mindenképp védekezzetek.
2014. dec. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy gyáva csak félted és szereted a barátnőd, hány éves vagy?:) egyébként szerintem ezt beszéld meg vele és ha ő is szeretné és gyengéd leszel vele nem lesz gond először picit fáj aztán viszont elmulik:)
2014. dec. 24. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
2%
igen, gyáva vagy
2014. dec. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
küldd át hozzám, utána már nem kell ilyenen gondolkodnod! ;)
2014. dec. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Attól fugg, hany eves
2014. dec. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire madár ne legyél...
2014. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy nyomorék vagy!
2014. dec. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kis aranyos :)

Nekem a férjem vette el és fordítva, még öt évvel ezelőtt. Ő is féltett engem, ezért nagyon vigyázott rám.

Nem vagy gyáva, csináld nyugodtan. A lényeg hogy legyen kommunikáció, figyelj rá és a legfontosabb, hogy minden mozdulatodon érezze hogy szereted.

Mi a bújos, gyengéd szeretkezést szeretjük, szerintem ti is eleinte csináljátok igy aztán majd alakul.


Sok sikert,

Kellemes ünnepeket!

26/L, 27/F

2014. dec. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha fájni fog neki, akkor 3 hónap múlva, fél év múlva, 1 év múlva is ugyanúgy fog neki fájni....Szóval attól, hogy késlelteted, nem lesz kevésbé fájdalmas neki(ha az lesz).
2014. dec. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Elsőre mindig fáj. Sőt általában másodikra és harmadikra is, csak egyre kevésbé. Aztán egyszer csak azt veszed észre, hogy nem fáj semmi, és nagyokat szeretkeztek. Valószínűleg ő is tisztába van ezzel, úgy hogy vágjatok bele bátran!
2014. dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!