Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Még szűz vagyok de nagyon...

Még szűz vagyok de nagyon kívánom, hogy együtt legyek valakivel úgy, ez normális?

Figyelt kérdés
Még sosem feküdtem le senkivel, de iszonyatosan vágyom rá, hogy legyen mellettem valaki akivel olyan a kapcsolatunk. Mivel tudnám eltüntetni ezt az érzést, illetve baj hogy ilyet érzek ha most nincs is barátom? :( 17/L
2014. dec. 27. 12:14
1 2
 11/14 anonim válasza:
lópénisz mindent megold
2014. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ejj skacok... Figyelitek ti mit írtok a kérdésre válaszul?


De most függetlenül attól hogy a kérdés kamu-e vagy sem.


Azt kérdezte a kérdező, hogy normális-e az hogy úgy érzi valakivel együtt szeretne lenni. És jelenleg nincs senkije, ezért kérdi ez normális-e.


Erre ti elkezditek neki írni, hogy vibrizzen és masztizzon, egyesek meg lekamuzzák mert ezekre a válaszokra nem reagál.

De most úgy őszintén... Tételezzük fel hogy nem kamu a kérdés... Tételezzük fel, hogy valamelyikőtök tette fel ezt a kérdést az ő helyében. Ti válaszolnátok magatoknak? Vagy akarnátok magatoktól valamit a helyében ami több mint a billentyűkoptatás?

2014. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Én 22 éves (lány) vagyok és szűz,tudom mit érezhetsz. Néha én is szenvedek ettől. Ha nincs itthon senki napi többször is masztizok.Viszont amikor itthon van mindenki alig várom az estét,hogy csinálhassam.


Persze időnként már unom magamnak csinálni,de ha meg nem csinálnám az még feszültebbé tenne.


Én viszont neki álltam nagy üzemben ismerkedni,csak bele gondoltam hogy az se jó,hogy az miatt veszítsem el a szüzességemet,mert éppen kívánom a szexet vkivel.


Nyitott vagyok,ismerkedek aztán hátha jön majd egy férfi aki segít rajtam,de persze úgy,hogy szerelmes is vagyok belé.


NEM KÉREK PRIVÁT LEVELET EGY HÍMNEMŰ TAGTÓL SEM! ITT NEM ISMERKEDEK!!!

2014. dec. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Csajok! Szeressetek belém!:)
2014. dec. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!