Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal 7 hónapja vagyunk...

A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt, mindketten 15 évesek leszünk és nagyon vágyunk egymásra. én félek picit a dologtól. De ez normális gondolom?!

Figyelt kérdés
az a helyzet hogy szeptembertől több mint 100 kilóméterrel arrébb fogok suliba járni és csak hétvégén járok majd haza szóval sokkal kevesebbet fogok vele találkozni..petting már volt..de így is nagyon vágyunk egymásra..iszonyatosan szeretem és tudom hogy ő is engem..és mindketten nagyon szeretnénk.. csak én félek picit a dologtól..főleg úgy hogy szeptembertől nehezebb lesz a helyzet..mit javasoltok?
2013. aug. 10. 01:11
 1/9 anonim válasza:
0%
szerintem használd ki a hátralévő időt,örülj neki hogy van valakid,nekem mostanában nincs szerencsém :/
2013. aug. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
olyannal veszítsd el akiért meg is halnál mint valaki olyannal akiért nem.
2013. aug. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
akár meghallnék érte..nem tudom elmondani mennyire szeretem őt..és köszönöm az eddigi válaszokat:)
2013. aug. 10. 07:30
 4/9 A kérdező kommentje:
*meghalnék
2013. aug. 10. 08:05
 5/9 anonim válasza:
az nagyon jó, hogy ennyire szeretitek egymást, de arra vigyázz, hogy ne azért feküdjetek le esetleg idő előtt, mert messzire jársz majd suliba
2013. aug. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ez normális. Használjátok ki azt a kevés időt, amitek még van együtt, jó élvezkedést:)
2013. aug. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az értelmes válaszadást!:)
2013. aug. 10. 14:29
 8/9 Szergej55 ***** válasza:
Miért akarod már most elveszíteni? Mi ez, verseny? Nem gondolom, hogy ennek kellene normálisnak lennie. Szerintem várj még ezzel a dologgal, de ez csak a személyes véleményem, a döntés nyilván a tiéd.
2013. aug. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem korai,ilyen meghalnék érte szerelem lesz még az életedben ellenben nagy butaság 15 évesen már egy fiú alá feküdni
2013. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!