Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért baj, hogy egy gyerek...

Miért baj, hogy egy gyerek 15-16 évesen veszti el, amikor régen ilyenkor már férjhez adták öket?

Figyelt kérdés
Nem hiszem hogy a pár évvel idösebb férjecske nem rakta jól meg a kislányokat...
2014. dec. 27. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Az nem baj, ha valaki 12-3-4-5-6-stb évesen veszti el. A lényeg, hogy élvezze. És ne egy erőszakos/pedofil markában kössön ki.
2014. dec. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
15-16 belefér. Nekem a 12 év körüli a megdöbbentő, vagy amikor még nem is menstruál a lány.
2014. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Ez csak egy erkölcsi kérdés. Jól tudod , hogy ilyentájt adták férjhez őket , de azt nem vettem figyelembe , hogy ezek után az idők után 18-20 éves korukban házasították őket. Ami azt jelenti , hogy addig szűznek kellett lenniük , egy olyan lányt akit már megrontottak nehezebben tudtak férjhezadni . Ebből ered a 20-as évek végi "erkölcs" ,miszerint 18 éves kornál nem kell előbb elveszíteni .

meg gondolj bele , ha valaki 18 -19 évesen lesz véletlen terhes mennyivel jobb helyzetben van , mint az aki 15-16 évesen lesz az ? Az idősebb jobban átlátja a helyzeteket , érettem , stb.

2014. dec. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 Van, aki hét évesen menstruál. Nyilván, az természetellenes, de 11-2 évesen kezdenek menstruálni a lányok.


#3 Az egész rendszer erkölcstelen volt. Ráerőszakolták a gyerekekre a házasságot, terhességet. Legtöbbjük teste nem is bírta ki a szülést.

2014. dec. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#1 drágám 12 évesen nem köthet ki pedofil kezében mert a pedofilok a 10éves kor alatti gyermekeket preferálják, szerintem az efebofilra gondolsz.
2014. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És az szerinted jó volt, hogy a szülők eladták a lányukat, és a férjük kvázi megerőszakolta a nászéjszakán? Az se volt jó... Nem azzal van bajom, ha egy lány korán szexuális életet kezd. Hanem azzal, ha ezt úgy teszi, hogy testileg-lelkileg nincs rá felkészülve, nincs tisztában a következményekkel, vagy ha igen, nem veszi komolyan, úgy van vele, hogy vele nem fordulhat elő... Na meg azzal van bajom, amikor nem azért fekszik le valakivel, mert vágyik rá, hanem zsarolásnak engedve, félelemből, vagy megfelelési kényszer miatt.
2014. dec. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csak azért mert valamit csináltak régen is, még nem lesz jó döntés is.


Pont azért amit írtál, gyerekek még ebben a korban és nincsenek tisztában a lehetséges következményekkel. Itt az oldal is tele van "lehetek terhes?" kérdésekkel, mert nem képesek előre gondolkodni.

2014. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5 Nem tudom, sírjak vagy röhögjek rajtad? Nincs kölyökképű 12 éves? Vagy koraérett 7 éves?

Szerintem a pedofilok nem életkor alapján válogatnak (ne köss bele - érted, mire gondolok).

2014. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!