Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam neki hogy még szűz...

Elmondjam neki hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, a lány 15 éves. Kb két hete járunk és le akarunk feküdni, csak csak ő nem tudja hogy ém még szűz vagyok. Szerintetek elmondjam neki? Ha nem mondom el, szerintem észre fogja venni, főleg abból hogy nagyon hamar elmegyekk.. Ezt esetleg rá tudom fogni arra, hogy rég szexeltem? Vagy totál felesleges ilyeneket kamuzni, úgyis rájön?

2014. dec. 29. 22:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem mered, szerinted ciki 16 évesen annak lenni?

Ő már nem az? Na az a ciki! Az meg pláne, ha 2 hete jártok és már szexelnétek.

2014. dec. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 RRR ***** válasza:
eleve ,miért kellene hazudni neki bármiben is??
2014. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mikor volt az a rég? 11-12 évesen? Az tényleg rég volt.


16 évesen már lehet szexelni, csak ilyen korban még nem szerencsés ráfogni, hogy rég volt a legutóbbi alkalom.


Amúgy legyél őszinte, ebben a korban még nem fognak kinézni miatta

2014. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2 het utan le akar fekudni? Eleg jo pasi lehetsz..
2014. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

2 hetes nagyon alapos ismerettség lehet ha már a szexnél jártok.....ezt nevezem.

A tempó rohadt gyors, szerintem még a pettinget se tanultátok meg rendesen, kinek mi, hogyan, milyen módon stb.esik jól vagy kevésbé.

Értékes kislány lehet ha szinte a neveden kívül nem sok mindent tudhat rólad ezen "hosszú" idő alatt de a lábát már szétteszi.

Értékes nemzedék....

2014. dec. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hát azért egy 15éves lánynak nem hiszem hogy akkora tapasztalata lenne hogy egyből levágná!

De miért ne mondanád el neki, neked is sokkal jobb lesz ha elmondod, mert akkor ő is úgy áll a dologhoz.

2014. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem nagyképűségből de igen.. ezért is gáz szerintem.. Már csomo lányal lefeküdhettem volna, és ő még csak nem is feltételezi hogy szűz vagyok..szóval ez így elég furcsa..
2014. dec. 29. 23:04
 8/14 A kérdező kommentje:
Két fiúval volt már, és az elsővel 1 évig járt.. Gondolom addig dugtak rendesen:D szóval nem hiszem hogy nincs tapasztalata.
2014. dec. 29. 23:05
 9/14 anonim ***** válasza:

Azért ahoz több kell hogy 1 pasival rendszeresen szexeljen hogy tapasztalata legyen.

Figyelj 15- éves lányról beszélsz, nem 35-ről!!!!

Jó biztos több van mint neked, de mond el és kész, sz,tem még örülni is fog neki.

2014. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nem ciki, hogy neked az első, nem kell elmondani sem.

Csak könyörgöm: V É D E K E Z Z E T E K ! !

2014. dec. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!