Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, barátnőm már nem...

Szűz vagyok, barátnőm már nem – elmondjam neki, vagy ne?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok, eléggé nehezen nyíló típus. Külsőmmel sem vagyok túlzottan elégedett, eléggé sokáig azt gondoltam, hogy a saját nememhez vonzódom, de úgy alakult, hogy nagyjából egy hónapja lett barátnőm. Szeretem, vonzódok hozzá, minden oké. Az első csókokon túl vagyunk, viszont lassan ahhoz a részhez érünk, hogy szex. Nem igazán tudom, hogy bevalljam e neki, hogy szűz vagyok még, vagy titkoljam el, és majd ha „lebukom” akkor mondjam meg az igazat. Ő neki voltak már kapcsolatai, tehát biztos, hogy ő már nem az. Nagy ciki lesz ebből, pár okos gondolatért, vagy tanácsért hálás tudnék lenni. Köszi.

2014. ápr. 14. 01:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Jó kérdés.

Hallottunk már arra példát, hogy azért dobtak ki huszonéves srácokat mert bevallották, hogy még nem voltak lánnyal és emiatt a lány dobta.

De arra is, hogy azért szakítottak vele mert csak utólag ismerte be, hogy az volt.


Én azt tanácsolom, hogy ha nem kérdezi akkor te se hozd fel. Ha szex közben észreveszi akkor elmondhatod, hogy még az vagy.

2014. ápr. 14. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Saga1986 válasza:
Mond el neki! De úgy kezd hogy elötte mondja el neked az egyik titkát ő is.És te csak az után mond el azt ami a te szívedet nyomja.
2014. ápr. 14. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Lányként mondom, hogy nyugodtan mond el. Hálás lesz, hogy ő avathat fel. Azon kívül legalább nem okozol csalódást, hiszen az első sokszor nagyon nem az "igazi".
2014. ápr. 14. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

attól, hogy voltak kapcsolatai, még egyáltalán nem biztos, hogy a szexig is eljutottak


a kapcsolat alapja az őszinteség, így szerintem mond el neki!

akkor így is fog viszonyulni hozzád, jobban odafigyel, nem rossznak fogja fel, ha esetleg nem elég a merevedésed, mert izgulsz, vagy túl gyorsan elsülsz - toleránsabb lenne, ha tudná ez miért van

és amúgy sem leszel lepedőakrobata rögtön, és nem mindegy, hogy ezt a szüzességed számlájára írja és tanítgat, vagy bénának tart és esetleg nem bíbelődik veled tovább

2014. ápr. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Amikor először lefeküdtem a nejemmel szűz voltam.. előtte nem beszéltünk sexről. de neki már volt több hosszabb kapcsolata. nekemis volt előtte kapcsolatom de csók meg cumi volt csak . nem mondtam el neki. és mikor megtörtént nem vont kérdőre, sőtt elégedett volt teljes mértékben mert még előttem nem elégitette ki egy srác sem.


ugyhogy hajrá

2014. ápr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

NE MONDD EL!

Ha meghallja akkor félig biztos hogy azonnal otthagy.

2014. ápr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
18%
Úristen 24 évesen szűz ilyen nincs ez kamu kérdés ha meg nem az akkor el ne mond neki mert úgykiröhög hogy ihaj inkább játcd el a tapasztalt férfit
2014. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem el kéne mondanod mert ha szex közben derül ki hogy fogalmad sincs mihez kell mivel kezdeni, akkor az nagyon gáz. Szerintem ha ez a lány szeret téged és nem csak testileg vonzódik hozzád, akkor megértő lesz és segíteni fog az első lépésekben, mondani fogja mit csinálj
2014. ápr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hetes:mi olyan nagy dolog ezen? én 28 évesen vagyok az
2014. ápr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

el kéne mondanod, hogy ne legyen gond belőle később sem...

fiatalabb, mint te? hanyadik partnere leszel?

2014. ápr. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!