Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » "Rossz" lánynak erzem magam....

"Rossz" lánynak erzem magam. Jogosan? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
15eves vagyok. Igen meg csak 15. Tudom fiatalvagyok meg minden de van egy baratom aki 18lesz nemsoka. Meg tortent a dolog. Elvette a szuzessegem. Akartam en is meg jo volt meg imadom a baratom es tudom hogy o is engem csak megis.. azota rosszul erzemmagam. Buntudatomvan de baromira. Nem ilyen neveltetesben van/volt részem es csalódtam magamban..Igaz max 16eves koromig vartam volna de akkoris. Mit gondoltok errol? Normális valaszokat varok. Es a baratom tud errol.. azt mondta nem csináljuktobbet majd csak ha betoltottem a 16ot.

2015. jan. 6. 23:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hiszek Istenbe.. nem vagyok az a nagy hívő (a papokat kinem állhatom:DDDDDD) lehet emiattvan. A csaladom bizikbennem hogy vigyazok a 'legdragabb kincsemre' es nagyon büszkék ram.. es ez igy borzalmas. Mardos a buntudat es emiatt magam bantom..
2015. jan. 6. 23:41
 12/22 anonim ***** válasza:
Hülyeség előre elhatározni, hogy majd ekkor meg akkor! Ha kölcsönösen szeretitek és kivántátok egymást akkor semmi baj!
2015. jan. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ami megtörtént megtörtént.

Jó volt? Tegyük fel. Akkor meg már ne bánkódj, örülj neki hogy ilyen meghitt helyzetben játszódott le ez a nem legutolsó esemény az életedben, és nem egy bokorban atom részegen a gólyatáborban egy ismeretlen gyerekkel. Na.

2015. jan. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Bűntudatod butaság emiatt érezned, alapvetően az erkölcsöket társadalmi célszerűség miatt nevelték bele a nőkbe, mert régen nem volt megoldott a fogamzásgátlás és DNS vizsgálat, és nem akarták hogy a nők fiatalon túlságosan rákapjanak a testiség élvezetére.


Mondjuk az én fiatalságom idején 20 éve az volt a tipikus, hogy lányok - gimis kultúrkörnyezetben - 15 éves kor körül kezdték csóknál, ölelésnél jobban élvezni a testiséget, de 16 éves korukig csak pettingre voltak kaphatóak.


Mivel én srácként kitapostam tesóm útját, húgomtól már természetesnek vették, hogy 15 évesen járt hozzá barátja. Szüleim felé azt kommunikálta, hogy sokkal jobb ha egy lánynak rendes megbízható barátja van, mintha barátnőivel megy bulizni az éjszakába.


Ha már belekezdtetek és élveztétek, akkor bűntudat miatt kár lenne hónapokat várni, ha látod, hogy barátod továbbra sem folyton csak szexet akar közös programként.

2015. jan. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
76%
A csaladod gyoker attol. Az Istenbe vetett hitrol, meg egyeb korsagokrol meg majd leszoksz
2015. jan. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%

Először mondtam volna, hogy kevesebb GYIK-et olvass, ahol az aggszűz erkölcscsőszök megmondják, hogy mikor optimális az első szex a peteéréshez, de a vallási oldal árnyal a képen.


Nyugalom, mit izgulsz? Szeresd felebarátaidat, a többi le van sz"rva, ez a tanítás sarokköve, a többi rizsa. Ha meg mégis bűnt követtél volna el, akkor megbánod bűneid és csókolom. Rossz ember nem leszel.

2015. jan. 7. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Ha jól értelmezem, akkor Te most elsősorban a szüleid miatt érzel bűntudatot, mert hogy ők ezt rossznak tartanák, ha tudnának róla. Ezzel nem tudsz mit tenni, ahogy egyre idősebb leszel, egyre több olyan lesz/lehet az életben, amivel nem fogsz egyetérteni a szüleiddel, mivel más generáció, máshogy viszonyulsz a dolgokhoz. Ezzel nincs is semmi probléma! Inkább beszélj velük őszintén erről. Ha túlságosan elvakult fanatikusok, akkor nagyon úgyse tudsz mit csinálni, de ha azért normálisak, akkor - ha először ki is lesznek akadva - el fogják fogadni.
2015. jan. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 PearlDiver ***** válasza:

Mi a rákért lenne a szüzesség a legnagyobb kincsed??! Mitől olyan értékes, tettél érte valamit, szenvedtél hogy megszerezd, időt szántál rá? Oké rendben, megtartani nem mindig olyan könnyű, de keresztényként az a véleményem, hogy túl van reagálva a téma vallásos körökben.

Szerintem a kedves, empatikus, konstruktív személyiség sokkal nagyobb kincs. Attól, hogy már nem vagy szűz (annak ellenére hogy ezt a környezeted elítéli), teljesen biztosan állíthatom, hogy lehetsz jó ember. Viszont ha sokat agyalsz ezen és ráparázol hogy jaj micsoda bűnt követtél el, akkor sokkal nehezebb lesz jó embernek lenni.

Próbáld úgy nézni ezt a dolgot, hogy ami megtörtént megtörtént, nem tudsz változtatni rajta. A túlzott önmarcangolás viszont nagyon is változtat rajtad - arra koncentrálj, hogy tudod a barátoddal a kapcsolatotokat a legjobban ápolni, egymást tisztelni, szeretni, több, jobb emberré segíteni. Elárulom, ha felszabadult vagy és nem a múlton rágódsz, ez sokkal jobban megy majd.

25F

2015. jan. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
77%
Ha buntudatod van akkor az azt jelenti,hogy a szuleid nem is neveltek olyan jol.A szuzesseg elvesztese,az elso aktus normalis ilyen fiatalon is.Ne erezz buntudatot,mert nincs miert.Rossz lanyok nem leteznek,csak korlatolt es irigy emberek.
2015. jan. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Késő bánat, eb gondolat! Erre mondják, hogy a szüzesség mértékegysége: 1 VOLT! Szóval kár siránkozni rajta, az már a múlté. Most már a jelennel foglalkozz.
2015. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!