Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » "Rossz" lánynak erzem magam....

"Rossz" lánynak erzem magam. Jogosan? Tobbi lent.

Figyelt kérdés
15eves vagyok. Igen meg csak 15. Tudom fiatalvagyok meg minden de van egy baratom aki 18lesz nemsoka. Meg tortent a dolog. Elvette a szuzessegem. Akartam en is meg jo volt meg imadom a baratom es tudom hogy o is engem csak megis.. azota rosszul erzemmagam. Buntudatomvan de baromira. Nem ilyen neveltetesben van/volt részem es csalódtam magamban..Igaz max 16eves koromig vartam volna de akkoris. Mit gondoltok errol? Normális valaszokat varok. Es a baratom tud errol.. azt mondta nem csináljuktobbet majd csak ha betoltottem a 16ot.

2015. jan. 6. 23:30
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Figyelj, Te nem vagy rossz! Te azt érezted, érett vagy ehhez, ez a Te életed, azt csinálsz amit akarsz, amihez kedved van, senkinek semmi köze hozzá. Ha szereted a fiút, és ő is, akkor semmi probléma. Az más lett volna, ha erőszakból tetted volna. Minden jót! ;)
2015. jan. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
54%

"azt mondta nem csináljuktobbet majd csak ha betoltottem a 16ot."

Nagyon vágyhatott rád, meg nagyon élvezhette ha ilyeneket mond! Ez egy idi0ta! Te legalább élvezted??

Mert ez az egész csak két béna elcseszett és felesleges szexe így...

2015. jan. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!