Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy fiú 22 évesen még szűz?

Figyelt kérdés

Fusztrál a dolog, hogy 22/f létemre még nem adatott meg a lehetőség arra, hogy nővel legyek. Egy átlagos kinézetű, intelligens ember vagyok, nem kocka, nem elvont, semmi. Egyre nehezebben birkózom meg ezzel a tudattal, a közvetlen környezetemben sem tud erről senki semmit. Évek óta szeretnék ezen túl lenni, de pénzt nem szeretnék ezért fizetni. Párkapcsolatom gyakorlatilag egyáltalán nem volt, max egy-két hetes nagyon régen.

Mit rontottam el? Rajtam múlt/múlik ez az egész? Mitévő legyek?

Kicsit elveszettnek érzem magam ebben a témában mert személy szerint is elég nagy problémának tartom ezt szociális téren. Az önbizalmamat is már teljesen elvesztettem a nők felé...

Vágyom már arra, hogy szeressek és szeressenek, de abszolút tanácstalan vagyok és kétségbeesett.


Kíváncsian várok minden véleményt és tanácsot!

AZ idióta és komolytalan, buta emberek hozzászólásaira nem vagyok kíváncsi!

Kérlek, ha írsz akkor írd le a nemed.



2015. jan. 25. 22:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
27%
Ha ennyire zavar, menj el egy buliba, találsz elég sok ribit, 10 perc alatt összetudsz szedni valaki egy egyéjszakáshoz..
2015. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Egy átlagos kinézetű, intelligens ember vagyok, nem kocka, nem elvont, semmi. - Mondta minden szűz EVER.


Járj bulikba ott egyszerűbb felszedni pláne dugásra.

2015. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
"Kíváncsian várok minden véleményt és tanácsot!" "AZ idióta és komolytalan, buta emberek hozzászólásaira nem vagyok kíváncsi! " csak en erzek itt tartalmi ellentetet? egyebkent nem gaz de azert ne reklamozd, mondjuk tarskereson, egyetem/fo suli, munkahelyen csajozni? barhol?
2015. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
83%

21/Lány

Szerintem egyáltalán nem baj, hogy még szűz vagy. Emlékszem én is ilyen kétségbeesett voltam/vagyok, 19 évesen elvesztettem az akkori barátommal, semmit nem vesztettem volna, ha még vártam volna egy darabig. Pedig sokan szépnek tartanak, buta se vagyok, és még jófejnek is mondanak, egyszerűen csak nem találkoztál biztosan olyan lánnyal aki megfogott volna, vagy nem hívtál eleget randizni. Esetleg a barátzónában kéne körülnézned, mondjuk nekem a barátzóna az barátzóna, de sokaknak bevált. ÉS hidd el, semmit nem vesztettél, nagyon sok a rossz párkapcsolat, és sokan csak azért vannak együtt, mert a "magány" rosszabb...pedig ez nem így van!

2015. jan. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Önmagában nincs azzal semmi gond, hogy szűz vagy. De ha ennyire frusztrál megértem, hogy megkeseríti a napjaidat és rosszul érzed magad. Nem tudom mit rontottál el, nem írtál semmit a kapcsolatodról. Az biztos, hogy sok múlik rajtad, én szeretem, ha egy férfi kezdeményez. N
2015. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Már ott elvesztetted az érvedet, hogy lány vagy előző. Még látok erény megtartani, fiúknál elveszteni az.
2015. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
a 4-es kommentelő vagyok, ha gondolod írj rám, hogy milyen tapasztalataid voltak, vannak, vagy bármi más kérdés, szívesen segítek :) 21/lány
2015. jan. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
19%

Én 28 évesen vagyok még szűz. Na igen, a kinézetem miatt ezen senki sem csodálkozik.

Hogy buliban könnyű lenne valakit összeszedni, kétlem, lévén jóval több a pasi, mint a lány, és legfőképpen a külsőségek dominálnak.

Vedd lazán és ne görcsölj rá. Ha meg nem jön össze, na és? Sajnos vannak, akiket még 14 éves koruk előtt elér a halál, ők tuti nem fogják tudni elveszíteni a szüzességüket. Te még élsz! Jobb helyzetben vagy. Ha lazára veszed, és tényleg legalább átlagos kinézetű vagy, akkor próbálkozásaid előbb utóbb gyümölcsöt hozhatnak.

2015. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek téged, én is pont ugyanebbe a helyzetbe vagyok, nem írom le miket érzek emiatt mert te leírtad ezeket, és téged nem akarlak ismételni, de nekem ennél azért több okom van, volt arra hogy miért nem volt még nőm. Jó persze próbálkozásaim voltak, és egyszer 1 hónapig el is voltam egy lánnyal akivel elég jól kezdtek alakulni a dolgok, de sajnos csalódtam benne, bár miatta nem bánkódtam sokat.

Nekem külsőmmel voltak gondok, de szerencsére tudtam változtatni rajta csak sajnos picit későn kezdtem el igazán, meg alapból fogyás egy elég nagy testsúlyból nem volt egy piskóta dolog, de szerencsére a nehezén már túl vagyok, és nagyon sokan megjegyzik már hogy kezdek végre jól kinézni, sőt már jól is nézek ki sokak szerint, de még van rajtam felesleg, és azért nem ártana jobban izmosodnom sem, de ez a folyamat is már elkezdődött csak ugye türelem, és idő, meg kitartás kérdése.

De ugye ez növelte nálam az önbizalmat mosolygósabb, nyitottabb ember lettem, pedig régen az ellenkezője voltam. Persze most sem vagyok még teljesen nyitott mert még tartok az ismerkedéstől egyszerűen nem tudok nőket leszólítani, csak úgy a semmiből, hirtelen. Persze egyszer sikerült megtennem és jól alakult de nem jött össze az amit akartam.


De sajnos itt neked is azt tudom tanácsolni ahogyan nekem tanácsolták 1 éve hogy ne sajnáltasd magad ne görcsölj ezen, mert még nem vagy elkésve. Tudom hogy ez nem vigasztal igazán, meg azt is hogy nagyon pocsék egy érzés ez, hogy vágysz a szeretetre egy lánytól/nőtől de hidd el nem szabad ezen görcsölni, és a szerelem váratlanul adódik.


Megértelek téged, én nekem is sok időbe telt mire sikerült elhagynom azt hogy sajnáltassam magam és fel emeljem a seggem azért hogy legalább elkezdjek tenni az ellen hogy egyedül maradjak életem végéig. Persze kis dolgokkal kezdtem, mert nem szabad nagyba belevágni mert eddig ezekbe buktam bele sajnos. De a lényeg az hogy tenni kell, mert a dolgok nem fognak maguktól működni.


Azt nem tudom hogy mi lehet veled a probléma hogy miért nem sikerült eddig, lehet hogy a megjelenéseddel van baj, mert nekem egy itt megismert lány adott tanácsot hogy ruhatár cserével, meg egy kis megjelenés változtatással több önbizalmat szerezhetsz és ezzel könnyebben mehet majd a dolog. Meg ha az otthonülő fajta vagy, akkor az is lehet az oka ennek, mert sajnos velem is ez van és ez ellen még igazán én sem tudok tenni mert még egyenlőre nem találtam olyan társaságot, vagy helyet ahová kimozdulhatnék.


De én is várok még tippeket, ötleteket hogy mit is lehetne kezdeni ezzel a helyzettel, megértelek téged kérdező, teljesen megértelek!



22/F

2015. jan. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy nem szeretnék egy buliban felszedett, agyonhasznált, bebaszott, bedrogozott riheronggyal lenni elsőre, mert azért szeretném ha a nő is adna valami érzékiséget...Amúgy mostanában szabadidőm gyakorlatilag 0 volt, nem jártam buliban már jó ideje, de mikor régen jártam és csajoztam a normális lányok sajnos lekoptattak.


Az ellentmondás igaz, én is belekötnék de remélem azért tudsz a sorok között olvasni ;)

2015. jan. 25. 22:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!