Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy fiú 22 évesen még szűz?

Figyelt kérdés

Fusztrál a dolog, hogy 22/f létemre még nem adatott meg a lehetőség arra, hogy nővel legyek. Egy átlagos kinézetű, intelligens ember vagyok, nem kocka, nem elvont, semmi. Egyre nehezebben birkózom meg ezzel a tudattal, a közvetlen környezetemben sem tud erről senki semmit. Évek óta szeretnék ezen túl lenni, de pénzt nem szeretnék ezért fizetni. Párkapcsolatom gyakorlatilag egyáltalán nem volt, max egy-két hetes nagyon régen.

Mit rontottam el? Rajtam múlt/múlik ez az egész? Mitévő legyek?

Kicsit elveszettnek érzem magam ebben a témában mert személy szerint is elég nagy problémának tartom ezt szociális téren. Az önbizalmamat is már teljesen elvesztettem a nők felé...

Vágyom már arra, hogy szeressek és szeressenek, de abszolút tanácstalan vagyok és kétségbeesett.


Kíváncsian várok minden véleményt és tanácsot!

AZ idióta és komolytalan, buta emberek hozzászólásaira nem vagyok kíváncsi!

Kérlek, ha írsz akkor írd le a nemed.



2015. jan. 25. 22:29
1 2
 11/14 anonim válasza:
Nemrég láttam egy műsort a tv-ben (nem magyar), huszonévesek mennek társkeresőbe, olyan fiúk vannak ott, akik elmúltak 20-ak és szüzek!! Az életbe nem találtam volna ki, hogy szüzek még, mert viccesek voltak és baromi helyesek. Látok olyan párokat a buszon, ahol az egyik fél nagyon helyes/szép, a másikra nem bírok ránézni se. Kémia az egész, bulikban csak egy éjszakás kapcsolatok vannak sajnos, engem többen egy éjszakára vittek volna el, de nekem nem fekszik ez, komolyat akartam. Társkeresőn szintén nem érdemes próbálkozni, az első randin mindenki másnak adja magát, mint aki valójában. Szerintem ahol legtöbbször vagy (suli, munkahely, esetleg még az utcán is megpróbálhatnád, hogy leszólítod, vagy buszon szemezel valakivel)
2015. jan. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én azt tudom javasolni probálkozz ismerkedj lányokkal előbb utóbb összefog jönni ebbe biztos lehetsz :)
2015. jan. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Fuuu hát először is köszönöm nektek a hozzászólásokat :)


Nem vagyok egy Don Juan az tény. Nálam pont az ellenkezője van, mint #9-es-nél, tehát hogy elég vékony vagyok, legalább 10 kiloval kéne nehezebbnek lennem úgymond a magasságomhoz illő átlagos testsúlyhoz. Vannak pattanásaim is de alapjáraton úgy gondolom hogy nem vagyok egy bányarém sem. Láttam már nálam ezerszer rosszabb kinézetű palikat, tök aranyos lányokkal.

Van humorom, vendéglátásban dolgozom, tudok bánni az emberekkel és alapjáraton tök jól kijövök a számomra szimpatikus emberekkel. De ezen a téren valahogy zsákutca. Szeretem a romantikát, a nyugalmat de a vadságoktól sem mindig riadok vissza :D Vannak rigolyáim,negatív tulajdonságaim mint mindenki másnak.

Igen, nem merek ismerkedni mert félek az elutasítástól. Sokszor utólag megbánom, de ezt nem tudom egyszerűen leküzdeni. Nem hiszem el, hogy kinézeti alapon menne az egész dolog...

A barátaim már szinte elvárják, hogy legyen végre egy barátnőm, egy normális kapcsolatom....hiszen nekik megvan és mindig meg is volt. Lehet, hogy ezért érzem ezt akkora nyomásnak?

Én nem sajnáltatom magam, isten ments csak tényleg nem tudom mihez kezdjek. A társkeresőknek én sem vagyok a híve meg annak, hogy jajj megtetszik egy lány és ráírok f.bookon vagy akárhol és ott próbálom meg felszedni. Sokkal jobban preferálom a személyes kommunikációt, ahol tudom, hogy sokkal nehezebb megnyílni mint személyesen. Talán erről személyesen nem is beszélnék így senkivel, mint ahogy ez idáig is volt.

Szeretek egyedül lenni, szeretem tényleg ha meg van a saját kis nyugalmam, de ez már a ló túloldala...

2015. jan. 25. 23:09
 14/14 A kérdező kommentje:
***Sokkal jobban preferálom a személyes kommunikációt, ahol tudom, hogy sokkal nehezebb megnyílni mint virtuálisan***
2015. jan. 25. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!