Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti hány évesen vesztettétek...

Ti hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket? És mennyi ideje jártatok akkor a fiúval és mennyi ideig maradtatok utána együtt?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én 15 voltam, egy év után tettem meg és utána még majdnem egy évig együtt voltam a fiúval. Most 17 vagyok és elmondtam a barátomnak aki 21 és szűz és teljesen kiakadt, hogy félreismert. Ez tegnap este volt, ugye nem fog emiatt szakítani?

2015. jan. 28. 13:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
74%
Én otthagynálak a helyében.
2015. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:

Hát én nem szakítanék ilyen miatt, de a te barátod, te ismered.

25/F

2015. jan. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
elég hülye csávó lehet. ilyen féltékeny típusokat jobb messziről elkerülni. ez azt hiszi téged birtokolhat. a javaslatom: menekülj amíg nem késő.
2015. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Ez egy gyökér, nem véletlen szűz még.... Vagy pedig vallásos! Neked egy pasira lenne szükséged, nem ilyen gyíkokra
2015. jan. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Napok választottak el a 16-tól, de ha megvártam volna lehet elszalasztottam volna azt a remek alkalmat, amikor megtörtént. Előtte jártam vele fél évet és egy ideje pettingeltünk is előtte meg hasonló. Azóta is vele vagyok. 2011 októberében jöttünk össze. Úgy gondolom ez örök dolog, amit már sok mindennel alátámasztottunk. Én 18 ő pedig 21 most.

:)


Nem tudom mi a problémája, lehet jobban örült volna, ha még szűz lennél.

2015. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen 9 hónap után és még 4 évig voltunk együtt. Mondjuk a szakítás előtti hónapokban az orrom alá dörgölte, hogy más bezzeg nem várt volna ennyit rám, nálam ott tört el valami vele kapcsolatban, mert 6 hónap után már azt mondtam volna oké, csak akkor sikeresen rámijesztett, hogy védekezés nélkül rám akart úgymond mászni. És ő volt az első olyan barátom, akivel csóknál több is történt, tehát teljesen nulla tapasztalattal nem gondolom, hogy olyan fúde sokat kellett várnia, főleg, hogy ő is szűz volt.


A barátod viszont lehet szakítani fog, mert ha 21 évesen szűz akkor vagy eddig nem sikerült neki, ezért irigy, vagy úgy gondolja bizonyos kor fölött erkölcsös szexelni. Én csak azért mondom, hogy az ideális minimum kor 16-17, mert akkor az ember már fel tudja mérni legjobb esetben mivel jár ha véletlen baleset történik a védekezésben, tehát ebből gyerek is lehet és nem csak valami jó móka a szex következmények nélkül. De azért valakit elítélni, mert fiatalon ugyan de akkori szemmel komolynak tartott kapcsolatban veszíti el, hát... az vesse az első követ aki életében soha nem csinált semmi "hülyeséget".


Tehát ha szakít veled ne bánkódj, nem éri meg. Maximum azt kell bánnod ha esetleg az első barátoddal csak azért veszítetted el, mert ő erősködött de te még nem akartad, és megijedtél, hogy elveszíted. Ha nem így történt, akkor pedig felemelt fejjel vállald, hogy igen, szeretted, azt hitted az igazi, tévedtél, tanultál belőle. Pont.

2015. jan. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
11 napja voltunk együtt. Igen tudom, hogy kevés, de egyáltalán nem bántam meg :D Azóta is együtt vagyunk, most voltunk 5 hónaposak :) 16/L 19/F
2015. jan. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

16 éves voltam,akkor már fél éve voltunk együtt,és azóta is együtt vagyunk!!18/L

ps. ilyen miatt csak nem szakit veled..

2015. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

18 voltam, és "hivatalosan" 3 hónapja voltunk együtt, azóta is vele vagyok.

Kétlem, hogy amiatt szakítana, hogy voltál már mással. Viszont lehet hogy neked is korábban és őszintébben kellett volna beszélned erről a dologról. Csak mert én is kiakadtam a barátomra, mikor egy piálós játék keretei között lett számomra világos, hogy nem én voltam az első... De hát ő nem gondolta fontosnak közölni. Zavart, de messze nem adott okot arra, hogy kidobjam. Túl fog lépni rajta.


19L

2015. febr. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
10 hónap után tettük meg, 16 voltam, ő 17 :-) meg mindig annyi vagyok :-P nem bántam meg, igaz, hogy rettenetesen fájt, de azóta mégjobban imádjuk egymást :-) már 17 hónaposak vagyunk :-) Szerintem a barátam elég fura. És az is fura, hogy 21 évesen szűz.
2015. ápr. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!