Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti hány évesen vesztettétek...

Ti hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket? És mennyi ideje jártatok akkor a fiúval és mennyi ideig maradtatok utána együtt?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én 15 voltam, egy év után tettem meg és utána még majdnem egy évig együtt voltam a fiúval. Most 17 vagyok és elmondtam a barátomnak aki 21 és szűz és teljesen kiakadt, hogy félreismert. Ez tegnap este volt, ugye nem fog emiatt szakítani?

2015. jan. 28. 13:11
1 2
 11/11 Mustela Putorius válasza:

1000%ban "jó" ember vagyok,mégis akkora volt a dackorszakom,hogy 15 évesen 2 honap utan beleugrottam a dologba,nagyon bánom, nagyon rossz volt. a következő barátom már 9 hónapot várt rám, az előzőt töröltem az emlékeim közül.

Szerintem egyáltalán nem durva,ha valaki 21 évesen szűz, a barátom 20 éves és még nen volt nővel, m ár fél éve együtt vagyunk,nem vallásos ,nagyon jó arc ,tökéletes srác. Szóval nem olyan nagy dolog ha még szűz, l ehet hogy csak egyszerűen nem jött neki össze eddig.

2016. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!