Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan készítsem fel magam...

Hogyan készítsem fel magam lelkileg az első alkalomra? 16/L

Figyelt kérdés
Már fél éve vagyunk együtt a barátommal és azt hiszem el jött az ideje, hogy lefeküdjünk. Bár elérkezettnek érzem az időt és szeretném is, mégis nagyon félek. Nem tudom elképzelni milyen lehet és őszintén szólva tartok tőle, hogy fájni fog, vagy nem csinálom jól. Jól esne ha valaki tapasztalt meg tudna nyugtatni, vagy tanácsot adni. :)

2015. jan. 29. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Lelkileg sehogyan. A puncusodat készítsed fel inkább.
2015. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
54%
Nem lehet felkeszulni.Izgulni es remegnii fogsz,de az izgatas majd oldja eezt.
2015. jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Óh, bocsánat! Elfelejtettem, hogy kulturált válaszokat szeretnék :D
2015. jan. 29. 19:02
 4/12 A kérdező kommentje:
Nos, igen erre számítok :)
2015. jan. 29. 19:03
 5/12 anonim ***** válasza:
25%
Ebben mi nem értelmes? Túlreagálod az egészet. Lelkileg nem fog fájni, de a suncidnak fájhat ha jó keményen bevágja neked a brét és nem vagy eléggé felizgulva. Ezért inkább azt készítsed fel. Ha szereted akkor lelkileg nincs hova. Olyan hogy nem csinálod jól meg nincs, az elsőnél mindenki szerencsétlenkedik
2015. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jólvan értelek, de kicsit finomabban is megfogalmazhattad volna. :)
2015. jan. 29. 19:09
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Lelkileg fel vagy készülve ha szerelmes vagy a barátodba és sokat beszéltek erről a témáról is. Leginkább ő tud csak megnyugtatni, mivel benne kell, hogy bízz.

Az első gyönyörű. Engem "elvakított" a szerelem, az, hogy mennyire kívánom és szeretem a barátomat, hogy számomra ő a legtökéletesebb, ezért eszembe sem jutott semmin aggódni.

Plusz nekem sok mindent mondott a szexel kapcsolatba és minden szava megnyugtató volt.


Én szerintem leginkább a barátodra tudsz támaszkodni ebben a témában. Ha megvan a szerelem, tisztelet és kívánat.... akkor nem fog fájni és nincs olyan, hogy te ne csinálnád jól.

Hagyd magad sodorni az árral, lazulj el és életed legszebb élménye lesz. Hidd el tényleg így van.


Akinek nagyon fájt, vagy nem volt jó neki, azzal nem bántak olyan szépen, de hát csak olyannal érdemes elveszíteni aki képes szépen bánni egy nővel. Ez az egyik kulcs, a többi pedig a ti hozzáállásotok.

18/L

2015. jan. 29. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Utolsónak:

Nekem volt már szexuális kapcsolatom, barátnőmnek még nem. készülgetünk az első aktusra, viszont ő nagyon fél, remeg, stb... hiába nyugtatom, biztatom stb! Hogy lehetne felkészíteni ha azt sem engedi hogy megujjazzam, mert fáj neki, annyira szűk? Tampont se használ csak betétet.

2015. jan. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
45%
Vágd be neki tövig, utána már ő fog rajta ugrálni :D
2015. jan. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as, én sem használtam tampont én engem sem ujjazott a barátom.

Nagyon lassan jutottunk el odáig, de addig nem foglalkoztam a témával csak történtek a jó dolgok.

Inkább izgasd a nyelveddel még az elején, aztán 1 ujj majd így lesz egyre "engedékenyebb".

2015. jan. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!