Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Az normális dolog, hogy egy...

Az normális dolog, hogy egy 25 éves szűz férfit nem is annyira a szex hiánya zavarja, hanem sokkal inkább az, hogy még nem volt komoly párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Engem valahogy nem zavar az, hogy még szűz vagyok ilyen idős koromra. De az, hogy még nem volt barátnőm az szinte minden napomat megkeseríti. Egyszerűen rosszul esik látnom, hogy vannak akik már fiatalon rátalálnak egymásra és boldogok. Szörnyű, de elismerem, az ilyen emberekre már csak hogy nem irigy szemmel tekintek. És ezt k.b...ottul szánalmasnak találom magamban. Voltaképp nem is tudok emiatt normális emberként tekinteni.

2015. febr. 4. 06:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Még nem igazán termelődik benned a tesztoszteron. Mert ha termelődne, akkro hidd el hogy egész nap a pi...nán járna az eszed. Az érdekelne, nem az ölelés. Nem vagy más?
2015. febr. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

"Nem vagy más?"


Nem. A női test látványa beindít. És ha rám mosolyognak, akkor egyszerűen elpirulok és leblokkolok. Szinte alig tudok megszólalni olyankor, mert annyira zavarban vagyok. De ez csak idegen lányokkal fordul elő. Munkatársakkal simán zökkenőmentesen is eltudok jókat beszélgetni.

2015. febr. 5. 21:18
 13/18 anonim ***** válasza:

Engem sem a szex hiánya zavar igazán. Hanem az, hogy ha lemaradtam, akkor lemaradtam, nem jár érte kárpótlás. Pedig azt sem tudom, hogy milyen lenne egy igazi barátnővel élni, vagy szerelmesnek lenni (na, arról egy pici fogalmam azért van... hú, már kezdem elfelejteni a kifejezést is). Csak azt tudom, hogy hatalmas késésben vagyok, és a fiatalkoromat eltékozoltam, legalábbis enélkül telt. (de nem minden tekintetben ment pocsékba) Régen tökre irigykedtem a párocskákra, de már annyira nem zavarnak, örülök, hogy jól érzik magukat. Te is valahogy így vagy?


28f

2015. máj. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
utolsó, te még nem szexeltél idáig?
2015. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
De, egyszer kis túlzással igen, csak azt is nehezen lehet szexnek nevezni. Miért? :)
2015. máj. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#11-es: Na hát amúgy pont a szűzfiúk sajátossága, hogy nem tudnak őszintén megölelni lányokat, ugyanis mindig a cs*cs*kre gondolnak akkor, és amiatt egy picit ráparáznak. Én magam nem tudok + inkább nem akarok elvonatkoztatni tőle*, de amúgy ölelni sem tudok rendesen, a késztetésem rá alaposan el van nyomva. De az idő ezt is megoldja, így vagy úgy.
2015. máj. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
persze tudom, hogy manapság elég sok embernél előfordul ez, csak nem értem hogy az ösztön, hogy nem tud urrá lenni a parán
2015. máj. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Szia! Én is pont ilyen voltam 25 évesen. Most már van 2 olyan idős korú fiam, mint te. Azt tudom mondani, hogy az első komoly kapcsolat után elmúlnak a gátlások. Ez a tapasztalatlanság miatt van. Miután megnősültem, elmúlt nálam ez a görcsös izgulás teljesen. Pedig, ha ráizgultam egy nőre még levegőt sem kaptam, nemhogy valami hülye dumával meg bírjam hódítani. Emiatt sok jó nő, akiket bámultam, és vágyakoztam utánuk, máshoz ment hozzá, mire észbe kaptam. Volt 1 újsághirdetés, és társkereső iroda a mi utcánkban, én így próbálkoztam, de ma már az interneten is megpróbálhatsz levelezni valakivel, és ha bejön, randi. Aki már keresztülesett a tűzkeresztségen annak minden könnyebben megy. Csak a nők ezt nem értik. Azt hiszik, aki már sokat megfektetett, csak az a menő.
2015. jún. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!