Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18L vagyok. Eddig nagyban készültem a Főiskolára és az érettségire. Mennyire ciki hogy még nem volt barátom/komoly kapcsolatom és még nem feküdtem le senkivel? Normális válaszokat kérnék!

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Valahogy nem érdekel.
2015. jan. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ezzel gond de azért a társas érintkezésben van gyakorlatod vagy te vagy a csendes sarokban ülős lány az osztályban
2015. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Az ilyen vagy jön, vagy nem.

Nem kötelező elkezdeni, ha mondjuk még senki iránt nem éreztél úgy. Persze mondhat a társadalom akármit, ez nem az általános megítélésen múlik. Legalábbis szerintem.

2015. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyira baj, mint, hogy én még nem ettem kagylót. Kábé semmiben nem befolyásolja az életemet. Engem sem vet meg senki azért, mert nem ettem kagylót, téged sem fog senki megvetni azért, mert nem voltál fiúval, meg nem volt még komoly kapcsolatod. Majd eljön annak az ideje, hogy lesz neked is, meg eljön nálam is az ideje, hogy megkóstolom a kagylót. 25/F
2015. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Nemadnámmeg:S ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Bőven ráérsz még. Jobb később az igazival mint előbb csak azért, hogy elmondhassam voltam valakivel..
2015. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, én érettségi után szexeltem először (mondjuk volt előtte több kapcsolatom is, csak a konkrét aktusig sose jutottam el), és nem érzem, hogy lemaradásban lettem volna. Ismerek teljesen normális, nyitott, szerethető, jófej embereket, akik szintén 18-19 éves korukban veszítették el.
2015. jan. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Van akiben hamar kialakul a vágy, már 12...13 éves korban de van aki huszonéves koráig megvan magában jól. Majd egyszer te is vágyni kezdesz valaki után, és állítólag később sokkal jobb és intenzívebb érzésekkel lehet elkezdeni.
2015. febr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!