Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy fiu akivel nagyon...

Van egy fiu akivel nagyon leakarok feküdni de nem járunk csak kavarunk. Tudom később megbánnám de nagyon megtenném. Adjatok tanácsot légyszi. Mit kéne tennem? Szűz vagyok amugy

Figyelt kérdés
2015. febr. 6. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
27%

Hajrá. A Te döntésed és nem a miénk.

Amúgy ezt a szüzesség dolgot mindenki felfújja.

2015. febr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát talán a szüzességedet nem így kéne elveszteni, mert igazából azt bánnád meg, és nem azt hogy lefeküdtetek.
2015. febr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Arra figyelj hogy o is figyeljen rad az hogy kapcsolatba vagytok e vagy sem nem szamit.mert ugyus kesobb is a csak kavarunk kategoria leszel a fiuknal ha mar most igy adod
2015. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Növessz agyat!
2015. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

ahogy érzed...ha le akarsz, mondd meg neki.


Amúgy mit jelent az hogy kavarás? és szexre gondolnék de ezek szerint nem.

2015. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Èn is ebben a cipőben voltam. Èn megtettem. Ès nem bántam meg. Fèl èvvel ezelőtt törtènt, 17/L vagyok. Azóta is tartjuk a baráti kapcsolatot. De èn biztos voltam benne, hogy nem erre megy, mert azelőtt 2 èvig naponta reggeltől estig beszèltünk, ès szóba se jött a szex, ès most is így van. De egyszerűen èlőben akkora a szexuális vonzalom, hogy muszáj volt megtörtènjen.
2015. febr. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hány éves vagy, kérdező? :)

én is szűz vagyok, és van egy haverom, akivel a nyáron majdnem megtettük... az én józan eszemen múlt csak, de rendes volt a srác, azóta is ugyanúgy barátok vagyunk.

viszont azóta is volt már, hogy bulikban megcsókolt... olyan szintű köztünk a vibrálás, hogy ez elkerülhetetlen lesz egy idő után, úgy érzem.

szóval megértelek, ha szeretnél beszélni róla, nyugodtan írj privátot :)

17/L

2015. febr. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

utolsó:


Olyan ismerős vagy, mármint biztos sok 17éves szűz lány csókolózott már buliban...De ez a srác akit mondtál...eddig csak 1x csókolt meg "bulikban"? :D Merre fele szoktál bulizni?

2015. febr. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

22.02

nem, kétszer volt ilyen... :D

a városomban van egy club, a nyári eset meg házibuli volt :D

hogy érted azt, hogy ismerősnek tűnök? :)

2015. febr. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!