Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom szűz lánnyal?

Első alkalom szűz lánnyal?

Figyelt kérdés
A héten valamelyik nap megtörténik az első ott "alvós" éjszaka. Nekem már volt néhány barátnőm, akik közül egyik sem volt szűz akkorra. A mostani barátnőm még az. Tudom, hogy nagy odafigyelést igényel, nálam ez amúgy is alap. De a tapasztalatotok érdekelne. Soha nem voltam még szűz lánnyal. Mire számíthatok. (nyilván tudom, hogy nem lesz lepedőakrobata elsőre.).
2015. febr. 8. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Számíthatsz arra, hogy ha fájni fog neki, akkor kéri majd, hogy hagyjátok abba. Lehet, hogy néhány perc múlva folytatást kér, de az is lehet, hogy csak legközelebb. Ekkor ezt ne ródd fel neki, hanem légy megértő.

A fájdalom miatt, a zavarban levése miatt is kellemetlenkedhet kicsit, ezzel sincs baj. Nyugtasd meg, és éreztesd vele, hogy szereted, tetszik neked zavartan is. Jól izgasd fel, hogy nedvesedjen alaposan, és kérd meg, hogy vezessen rá, hogy a kellemes neki az ujjaddal, vagy a nyelveddel. Nyilván maszturbált már nem egyszer, csak rájött, mi hogy jó neki. Legyél figyelmes, ne ajtóstól ronts a házba. Sok, és hosszas előjáték kell ide!

2015. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy fog fájni neki, az én volt barátnőmnek sem volt már meg akkor a szűzhártyája, pedig szűz volt, és csak a behatolás volt kicsit kellemetlen, a többit nagyon élvezte. Lényeg, hogy figyeljetek oda egymásra, és akkor nagy gond nem lehet.
2015. febr. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Maximálisan oda figyelek majd. Meg ha kéri, hogy hagyjuk abba azt is meg fogom érteni. De nem akarom, hogy vmit rosszul csináljak és elmenjen a kedve az egésztől jó sok időre. Esküszöm jobban izgulok mint ő...
2015. febr. 8. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!