Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csalódtam a szűz lányokban....

Csalódtam a szűz lányokban. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Megismertem egy csajt, igen közel kerültünk egymáshoz. Amikor megtudtam, hogy szűz, nagyon örültem, hogy én lehetek majd neki az első. Mivel nekem nagyon tetszik, gondoltam majd én tanítgathatom, nem hasonlítgat a volt pasijaihoz, és majd biztosan mélyebb érzelmei lesznek irántam azzal, hogy elveszem neki, óvatos vagyok vele és örömet okozok neki, először életében.

Erre mi van? Lefeküdtem vele, azon kívül hogy szűk volt és fájt neki, nem viselkedett úgy, mint egy szűz lány. :( Irányított, ő beszélt hozzám, és miután megtörtént, kicsit sem alakult ki kötődés, lényegében egy egyéjszakás kalandként fogta fel. Azóta is beszélgetünk, de nem látom, hogy többet érezne irántam, szerintem sz#rik rá, hogy szűz volt. :(

Szerintetek? Csak én csinálok nagy ügyet belőle?


2015. febr. 8. 17:30
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy 19 éves. Ugyanúgy bulizik tovább határok nélkül, ugyanúgy beszélget más fiúkkal is, ugyanúgy táncikál betépve a kolesz szobájában, stb. Mintha semmi sem történt volna. :(
2015. febr. 8. 17:32
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
miért általánosítasz? ő egy volt a sok közül.
2015. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Ember!Egy szűz lánnyal voltál eddig és azt mondod hogy csalódtál a szűz lányokban.Totális badarság amit írsz.Ne ítéld meg az összeset egy miatt.

Túl nagy ügyet csinálsz belőle.Keress egy másik szűz lányt, ilyen egyszerű.

2015. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
41%

Az ilyet úgy hívják hogy szűzqrva

De nem mindegyik szűz lány az.

2015. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
52%
Tudod, a szűz lányok sem feltétlenül olyanok, mint ami kép a srácok fejében él róluk... Sokan nem kerítenek ekkora feneket a szüzességüknek és annak, hogy mikor és kivel veszítik el. A mélyebb érzelmek nem attól alakulnak ki, hogy te dugod meg először, ha nem vagy számára érdekes mint komoly partner, akkor csak ettől nem fog azonnal halálosan beléd szeretni.
2015. febr. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Jó, azt hogy csalódtam a szűz lányokban, csak úgy panaszként írtam, nyilván nem az összes ilyen. Csak most egy világ tört össze bennem.
2015. febr. 8. 17:35
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy te voltál neki az első, még tájékozódhatott más forrásból, és lehet élénk a fantáziája. :-)


Mellesleg lehet, hogy ő nem is érez többet irántad, és csak túl akart lenni rajta valakivel.


Az nem lehet, hogy elsiettétek egy kicsit ezt az alkalmat?

2015. febr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ő akarta nagyon.
2015. febr. 8. 17:38
 9/20 anonim válasza:

"Ő akarta nagyon."


Szerintem nem kellett pisztolyt tartania a fejedhez,hogy megfektesd:D

2015. febr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem hát, örültem neki (ki nem örülne). De már akkor kicsit fura volt, hogy egy szűz lány kb. rám mászott. Egy pillanatig azt hittem, hazudik, de aztán éreztem, hogy tényleg szűz volt.

Furcsa volt, úgy viselkedett, mint egy teljesen tapasztalt lány. Rá is kérdeztem, ő annyit mondott, hogy az ösztöneire hallgatott, és hogy szereti a férfiakat, csak azért maradt szűz, mert későn érő. Meg azt is kérdeztem tőle utána, hogy hogy érzi magát (a szűztelenítés utáni reggelen), annyit mondott, hogy fáradt. :O


Jaaaaj :(

2015. febr. 8. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!