Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mikor megtetszik valaki...

Mikor megtetszik valaki tegyük fel fb-n, nem merek ráírni mert:népszerűbb nálam stb. mert ilyen'ugysincs esélyem nála'dolog, ezért nem keresek semmilyen lányt. Sokat csalódtam már sajnos. Szűz vagyok 19/F. Tippek?

Figyelt kérdés

Szoval vannak csajok akiket nagyon jo lenne megszerezni , de kb esélyem sincs , mert ha rá is írok fb-n le se szarnak.. élőbe se érzem magam valami vonzónak mert eddig még nem derült ki számomra h valami 'fullos' csaj keresne engem.

A lányok meg nem szoktak ugyebar kezdeményezni..



2014. jún. 5. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:

"népszerűbb nálam stb."

basszus ez a lájkolásosdi ez valami felmérés lett??????

2014. jún. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem tudom , de szerintem ezek a csajok nem annyira érdeklődnek azok iránt akik nem annyira népszerűek.. kb le se állnak veled , mert neked nincs ennyi és ennyi lájkod vagy mittudomén.
2014. jún. 5. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
ez hülyeség,van olyan szép lány aki nem tesz fel képet,és nem népszerű,mert komoly lány nem érdeklik az ilyen nevetséges dolgok,de nagyon szép ennyi
2014. jún. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és hogy tudnék egy olyan lanyt megszerezni aki nekem nagyon bejön , kicsit azért látom rajta h annyira nem érdeklem.. hogy tudnám őt elcsábítani vagy nem is tudom hogy érdekeljem?
2014. jún. 5. 20:06
 5/9 anonim ***** válasza:
figyelj attól hogy tetszik neked egy lány az nem azt jelenti hogy szerelmes vagy belé,ez csak vonzalóm,majd akkor udvarolj neki ha igazán érdekel mint nő.
2014. jún. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
miből gondolod , hogy nem érdekel úgy mint nő? néha vele álmodok , nekem ő kell. nem mondom h szerelmes vagyok belé, de mikor találkoztam vele egy baráti társaságba , megfogott és ennyi. engem ő érdekel , de mikor rájövök h nincs viszonzás.. az rohadtul szar érzés.
2014. jún. 5. 20:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem is lesz viszonzás ha nem is kezdeményezel.
2014. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
probalkoztam , raírtam , de nem látszik rajta h érdekli ez a dolog ..
2014. jún. 5. 21:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy népszerűbb nálad egy közel annyi idős vagy fiatalabb lány. Nem ő a miniszterelnök, életében egy forintot sem keresett, mitől is kellene rá felnézni? A "mindenem kint van" csajok a lájkolósdi értelmében lehetnek népszerűek, már ha nevezhetem így, de nem hiszem, hogy egy normálisabb pasi is kezdeményezne olyan nőkkel, akiknek 400 lájk van a képén és a kép alatt hemzsegnek a "hű de jól nézel ki" hozzászólások.

Miért nem nézel szét a kevésbé "népszerű" hölgyek között? Annyi aranyos, kedves lány van. Miért mindenki azokra bukik akik jajj de szépek? Lehet, hogy egy olyan lány nyújtana neked mindenféle földi jót, akire rá sem nézel, mert nem a legszebb, csak éppen átlagos. Hidd el, ők szóba állnának veled, velük érdemes kezdeményezni. Ne megszerezni akarj egy lányt, hanem elnyerni a szívét. A kettő nem egy és ugyanaz.

2014. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!