Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy csaj 28 évesen szűz (...

Ha egy csaj 28 évesen szűz ( és cikinek érzi) milyen érzés lenne 1 éjszakásba neki elveszíteni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 15. 19:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
63%

Rossz lenne, nem ajánlom!


Megbízható fiú baráttal szexre nem gondoltál, vagy legalább egy szimpatikus ismerősöddel? ...Akikkel randiztok párszor és csak utána.


L20

2015. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom. Mi az oka annak, hogy még szűz vagy?
2015. febr. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Testileg vagy lelkileg?
2015. febr. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Hogyhogy idáig még szűz maradtál?
2015. febr. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
én is annyi idős vagyok mint te, és 34 pasival voltam már...szóval cserélnék veled...csak olyannal feküdj le aki nem tipor szét lelkileg...és nem fogod megbánni vele.
2015. febr. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
félénk, gátlásos vagyok szigorúan neveltek nem járok el sehova.
2015. febr. 16. 13:37
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor, hogy gondolhatod, h majd jó lesz csak úgy?
2015. febr. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Nem értek hozzá, de ha ujjal sokat gyakorolsz, talán azért nem lesz kimondottan rossz. De mondd meg inkább előtte a fiúnak, azzal együtt, hogy nem terheli nagy felelősség, hogy neked ez most jó legyen. Mert pont amiatt nem vállalkozna rá. Azonkívül úgyis látszani fog, hogy nem vagy még mester szinten a témában.


28/F/kétértelműenszűz

2015. febr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
71%

Én meg igen is jó ötletnek tartom. Lehet, hogy illúziórombolónak tűnik a válaszom, meg sokan okoskodnak hogy hú ez micsoda dolog, de...!

Aki sokáig szűz, az kicsit valahol gátlásos, vagy

túlságosan megidealizálja az együttlétet, és nagyok az elvárásai

Vagy...ennek még számtalan oka lehet, ezt Te tudod, de az idő kicsit rontja a helyzetet, mert minél jobban kitolódik, annál inkább fokozza a gátlásosságot (jajj, mi lesz velem, már ennyi éves vagyok...mikor találom meg az ideális partnert..vajon ciki nem ciki? stb stb stb)

És igen, ilyenkor segíthet az, hogy leteszi az ember a túlontúl romantikus nagy elvárásait, és valaki, aki-még ha nem is szerelmes-de megbízik benne, elveszi a szüzességét. Lebomlik egy csomó gátlás, és utána lehet hogy könnyebben találsz magadnak olyan partnert akibe tényleg szerelmes vagy, és bőven lesz még időd, alkalmad megélni ezt romantikusan, és "ideálisan":

Egyébként maga az első alkalom is kicsit túl van misztifikálva, én lány vagyok, húsz és fél évesen vesztettem el, tehát nem mondanám, hogy elkapkodtam... De nekem inkább az a tapasztalatom, hogy később alakul ki a jó szex, amikor már tudod, mi a jó Neked, az első alkalom nem feltétlen valami filmbe illő csúcsszuper élmény tüzijátékkal. Mondjuk nekem kellemetlen sem volt, inkább semlegesnek mondanám.

Tehát én inkább pont azt javasolnám, hogy lépd meg, ha így érzed helyesnek, és nagyon kívánod már-ez normális!

2015. febr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem kéne azt titkolnod az egy alkalmas ember előtt sem... én azt gondolom pocsék érzés lesz - utána.

Valami más dologból, de lefeküdtem egy nővel, akiben 1 dolog vonzott, de amúgy eléggé idegen volt.

Olyan rémes üresség, meg szégyen maradt utána....

2015. febr. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!