Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem ezt a közelében?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt a közelében? Ez a vonzalom miatt van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy - sajnos nálam sokkal idősebb - pasi, aki már nagyon régóta(több év) nagyon bejön, sőt, már egy ideje mélyebb érzéseket is táplálok iránta.

Az a helyzet, hogy elég ritkán kerülünk bármiféle kapcsolatba is (akár csak beszélgetés együtt), viszont ha mégis váltunk pár szót és így picit fizikailag is közelebb kerülök hozzá, vagy ha csak úgy megyek el mellette, hogy mondjuk egy fél méter vagy még kevesebb választ el tőle, akkor nagyon furcsa érzésem van.... Melegséget érzek a testemben, és hozzá akarnék érni vagy nem is tudom. Megfeszül minden testrészem belül, és még közelebb szeretnék menni, hogy érezzem a testét. Ez a vonzalom? (Bocsi, tudom, hogy h*lye kérdés, de ilyen téren még nagyon tapasztalatlan vagyok.)

Előre is köszi a NORMÁLIS válaszokat!



2014. dec. 19. 21:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Tibohr ***** válasza:
0%
Hát ha a vonzalom nem is de a megfeszülő testrészek utalhatnak epilepsziára is
2014. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, az.
2014. dec. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Áh, ne is mond. Van egy pasi, akit ha meglátok érzem, hogy gyorsabban kezd verni a szívem, szinte már a torkomban van, aztán mindig azon kapom magam, hogy beszélgetés közben addig addig lépek közelebb hozzá, hogy már majdnem összeér a felsőnk. de mikor mellette vagyok megszűnik a világ körülöttünk csak rá figyelek, és mikor hozzámér olyan jóleső melegség fog el... nem gyengén be tud indítani :D áh most ő fog járni egész este a fejemben...


Persze, hogy azért érzed, mert vonzódsz hozzá, de számomra inkább az lenne a nagyobb kérdés, hogy vajon a pasi is érzi-e ugyanezeket?

2014. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos válaszokat, 4-es, neked különösen! Igen, nekem is lényeges kérdés, hogy Ő vajon mit gondolhat, érezhet. Azt érzem, hogy kedvel, esetleg szépnek/csinosnak is tarthat (általában bejövök a pasiknak a visszajelzések alapján), de sajnos abban biztos vagyok, hogy Ő nem érez hasonlóan irántam, lehetetlen, hogy Ő is vonzódjon hozzám....
2014. dec. 19. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi nem lehetetlen csak meg kell próbálni
2014. dec. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, a vonzalom és a kémia miatt. :) Nálam is ugyanígy van. :D Ha meglátom, kiugrik a szívem a helyéről, izgatott leszek, remeg kezem-lábam, ha beszélünk, totál zavarban vagyok, úgy érzem,hogy azonnal hozzá kell érnem, hozzá kell simulnom, hogy izzik közöttünk a levegő, ha megérint, akkor meg ááááá elolvadok, nem vagyok észnél, olyan mintha csak ő meg én lennénk a világon, ellágyulok, forró lesz az altestem és jaaaaj leírhatatlan. Éééééés ő a tanárom! :D

Szép estét mindenkinek! :D

2014. dec. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! (:
2014. dec. 21. 14:34
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Hát gyakorlatilag ezt én is válaszolhattam volna, mert dettó ugyanígy vagyok. Tudom, hogy kedvel, de képtelen vagyok elhinni, hogy ő is ugyanezt érezze irántam. Aztán amikor találkozunk mindig csinál vagy mond valamit amitől kiugrik a szívem, hogy úristen ő is érzi, aztán végül elmegy és megint nem történt semmi, várakozhatok napokat/ heteket a következő találkozásra, ez meg már teljesen megőrjít.

2014. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!