Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért lenne ciki az, ha egy...

Miért lenne ciki az, ha egy férfi még x korában is szűz?

Figyelt kérdés
Én nem érzem annak. Akkor talán, ha nem tettem volna azért, hogy ez változzon. De mindent megtettem, ami tőlem telhető, még sem kellettem egy lánynak sem (nem a plázacicákról van szó, náluk sosem kezdeményeztem). Szóval miért kell elítélni egy olyan embert, aki bár küzd a céljáért még nem érte el.

2015. jan. 18. 09:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igazából nincs a homlokodra írva a dolog, szóval, ha nem reklámoznád, mindenki leszarná.
2015. jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
6%

1:A "férfiaknak" nincs szüzességük. Bénaságuk van (finoman szolva!)

2: Nagy harcos! Ne küzdj! Hodits!

2015. jan. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10%

Miért ciki az, ha valaki az egyetemen a 3 éves képzést 5 év alatt sem tudja elvégezni?

Azért mert mikor a suliba jelentkezett, vállalt egy kötelezettséget arra, hogy elfogja végezni. Viszont ciki azt látni, hogy mégsem képes erre, miközben annyira akarja.


Minden férfi, akinek van nemi vágya. Minden férfi aki vágyik a szeretetre. Ha nem vagy aszexuális és ha nem vagy autista, akkor ezekre vágysz. Kb. 13-14 éves korodtól kezdve jellemzően. Na most ha 20 évesen még nem volt nőd, az azt jelenti, hogy már 6-7 éve vágysz valamire nagyon az életben és még sem tudod megszerezni magadnak. Ez mit mond el rólad szerinted?

2015. jan. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

3: Ellentmondasz magadnak. Egyetemre nem kötelező járni, viszont később azt mondod, hogy minden férfi vágyik szeretetre. Talán nem lenne okos gondolat a kettőt összehasonlítani, hiszen nem minden férfi vágyik diplomára.


Ráadásul van még egy különbség, amit célszerű észben tartani. Egyetemen tanulsz, energiát fektetsz bele, és ha csak nincsenek komoly agyi defektusaid, mint pl. az anterográd amnézia, akkor sikereket fogsz elérni. Ilyen egyszerű. Azonban a párkeresés két emberen múlik. Te hiába teszel meg mindent azért, hogy barátnőd legyen, ha a lány teljes lényéből tiltakozik ez ellen. Továbbá itt is vannak komoly hátráltató tényezők: pl. az alacsonyság vagy a rondaság (én mindkettővel bírok). Az ilyenektől pedig ösztönösen menekülnek a lányok.


Tehát azért nem érzem cikinek, hogy még szűz vagyok, mert minden tőlem telhetőt megtettem és továbbra is megteszek azért, hogy barátnőm legyen. Más kérdés az, hogy ezt valószínű sosem érem el a külsőm miatt.

2015. jan. 18. 10:17
 5/22 anonim ***** válasza:
80%
A #2-es és #3-as tuti csaj. Nekik már az sem elég ha küzdesz. Én akiket szerettem eddig azok mind kapcsolatban voltak, és szívás de nem válogathtjuk meg hogy kibe szeretünk bele.
2015. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26 vagyok és szűz kinem szarja le? persze ezt csak név nélkül tudom kinyilvánítani az arcomat nem adnám hozzá. :D
2015. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

A 3-as vagyok és 21 éves srác.


4:

De jó a logika, csak értsd meg mit mondtam. Az egyetem elvégzésének kötelezettsége csak azokra vonatkozik, akik jelentkeznek egyetemre. A barátnő vagy szexpartner találása csak azokra a férfiakra vonatkozik, akiknek vannak szexuális vágyaik és szeretetre való igényük. Érted? Tehát ha autista vagy vagy aszexuális, akkor megértem hogy nem volt még barátnőd. De ha viszont vágysz a szeretetre és a szexre, de ennek ellenére nem volt, akkor nem értem meg miért nem volt még barátnőd.


Próbálkozz tovább.

2015. jan. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy én próbálkozom, csak nem jött még össze. Több lány is mondta már, hogy a külsőm miatt nem jönne össze velem. De nem azért nem volt még 28 évesen sem senkim, mert várom a sült galambot, hanem mert egy lány sem volt eddig képes tolerálni a külsőmet.
2015. jan. 18. 10:39
 9/22 anonim ***** válasza:
mennyi az az x?
2015. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Azért ciki, mert ez része az életnek, olyan, mint az érettségi, diploma, jogosítvány. Ha valamelyik nincs meg, akkor az ciki. Így nem lesz később családod se, egyedül fogsz meghalni.
2015. jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!