Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon gáz, ha 22 évesen,...

Nagyon gáz, ha 22 évesen, férfi létemre még szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy csúnya gyerek,sőt,mondhatni egész mucsó-macsó vagyok,kisportolt testtel,sokak véleménye szerint megnyerő humorral.Effektíve egy főnyeremény vagyok.

De.Itt vagyok 22 esztendős ivarérett férfi,és még mindig nem tudtam senki málnásába bezavarni a macimat.A haveri társaságból és a suliból kb. már az összes csajjal kavartam,de egyikkel sem került sor az aktusra,és hozzáteszem,nem bányarémekkel volt dolgom.Nem fényezni akarom magam,de eddig amelyik csajtól akartam valamit,mindegyiknél kölcsönös volt az érdeklődés,de valahogy sosem jutottunk el prütykölésig,és valami mindig a "kapcsolatunk" közé állt.De mivel már majdnem minden csajjal kavartam,szerintem a haverjaim is azt hiszik,hogy nagy kandisznó vagyok,és mikor megkérdik kikkel voltam eddig,mindig azt mondom,hogy nem publikus,mert tiltott szerelem volt mindegyik.


Mostanában nem is nagyon mászkálok el itthonról meló és edzés végett.De egyszer csak megtörik a jég.Kérdés:ez nagyon iszonyat mód,gigantikus mértékbe cink,vagy csak úgy enyhén gáz?


2015. febr. 22. 23:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nem az a gáz, hogy szűz vagy, hanem a stílusod. Ez a szöveg, amit leírtál ide...


Szánalmas.

2015. febr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Megvert a sors azért mert hülyíted a csajokat :D
2015. febr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 October15 ***** válasza:
21%
30 évesen már biztos nem fog.. elvégre ha 30 éves korodik szűz maradsz akkor mágus leszel / halálod után bekerülsz a mátrixba :D.
2015. febr. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

ez csak kamu (:

én ha kavartam mindig dugni akartam és dugtam is,ő pont a lényeget hagyja ki "véletlenül" mi? :) nemár.

2015. febr. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy gáz, hiszen nem látszik rajtad. Ellentétben egy lánnyal, akinél általában egyértelmű a dolog, hogy még szűz, és elég bevett nézett az, hogy egy huszonéves szűz lány valamiért "hibás darab."
2015. febr. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15-ös.

Egyáltalán nem gondolom azt, hogy egy nő, aki húszon éves korára még szűz, az hibás darab lenne. Én örülnék egy ilyen lánynak, ha úgy adódna. És szívesen meghallgatnám, ha beszélni szeretne róla. Normális férfinak tartom magam és nem szokásom senkit se bunkó módon degradálni. 26/F

2015. febr. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 PearlDiver ***** válasza:

24 évesen volt az első szexuális élményem, sorban a 9. barátnőmmel. Az előzőekkel szándékosan nem feküdtem le, illetve nem jutottunk el odáig. Emiatt egyáltalán nem érzem gáznak magamat, enyhén sem. Sőt a barátaim sem tartanak annak, mily meglepő. Eszembe nem jutna füllenteni nekik, csak hogy "jobbat" gondoljanak rólam a valóságnál...

25F

2015. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Egyáltalán nem gondolom azt, hogy egy nő, aki húszon éves korára még szűz, az hibás darab lenne."

Érdemes átböngészni az itt feltett kérdéseket a témában. Huszonegynéhányévesen még kincs az ilyen, de a 26-27-nál már legalább fele-fele arányban vannak a szájhúzók.

2015. febr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!