Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz fiúként melyikkel lenne...

Szűz fiúként melyikkel lenne jobb a szex? Egy tapasztalt nővel, vagy egy szintén szűz lánnyal?

Figyelt kérdés

2015. márc. 2. 09:17
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Eddigi életemben kétszer voltam szerelmes. Egyik lány sem viszonozta az érzelmeim. Hosszú ideig ragaszkodtam hozzájuk és valahogy elszállt az idő. Tényleg szeretném, ha az első szerelemből történne meg, de ha így haladok szüzen fogok megöregedni. Így is úgy érzem, hogy egy csomó minden kimaradt az életemből, ami másoknak meg megadatott. Ha úgy jönnének ki a dolgok, hogy alkalmam legyen megtenni nem fogom megkérni a lányt, hogy ismerjük meg előbb egymást jobban annak reményében, hogy talán kialakul a kölcsönös szerelem. Valószínűleg úgy is az történne, hogy én belé esem ő meg nem kér majd belőlem.

Elegem van már a viszonzatlan szerelmekből.

2015. márc. 2. 17:19
 12/14 Girgoy ***** válasza:

Akkor esetleg fejleszd magadat! Nézd: találkoztam én sok ilyen típussal, hogy szeretne már egy nőt magának, és egyre jobban be van pánikolva. Ha ebbe belemész, ez egy ördögi kör lesz! Ugyanis a lány megérzik azt, ha:

- nem vagy a megfelelő partner

- számdora nem ő a világ közepe, csak már valakivel szeretnél lefeküdni

- bizonytalan vagy önmagadban, görcsösen nyomulsz, stb.


Aki egyre jobban bepánikol, az egyre kevésbé talál megfelelő párt. De ha két viszonzatlan szerelmed is volt, akkor valszeg tényleg van benned valami, amin fejleszteni kellene. Nem ismerlek, de aki ilyen gondokkal küzd, az általában nem a nagybetűs igazi Férfi. Hanem valamelyest nőies, ábrándos lélek, vagy gyerekes, vagy egy kiálhatatlan idegbeteg, stb. Nem feltétlenül extrém mrétékben, de annyira, hoyg az elriazstja a nőt. Ha van benned bizonytalanság, gyengeség, stb., akkor nem nagyon fogsz tudni normális partnert találni, amíg ezt nem vetkőzöd le. Akiről sugárzik, hogy lelki támaszra szorul, annál meggondolja a partner, hogy vajon mennyi energiáját fogja elszívni ez a fickó és mennyit kaphat ő tőle. Szóval: legyél Férfi! Az igazi Férfi nem adja könnyen, olcsón magát, nem sodródik, hoyg lesz, ahogy lesz, ahnem ő maga választja ki a nőt, akit "ostrommal vesz be" (a szó pozitív értemében. Egy olyan ember, aki erős, stabil, akire lehet támaszkodni, aki mellett a nő biztonsáégban érzi magát, mert képes előrébbvinni a kapcsolatukat, képes a nőből is a jót kihozni. Nem a hárpiát, akit megőrjít egy papucs tehetetlensége. Az igazi Férfit megtiszteltetés megkapni a nőnek, és a nő felnéz rá.


Szóval: inkább kerülj tisztába saját értékeiddel, legyél férfiasan férfi (nem erőszakos tapló bunkó, hanem stabil, megbízható, akinek pozitív elvei vannak). Ami gyengeséged, az fejleszd, ami pedig erősséged, azt pedig használd! És tuttira fogsz találni megfelelő nőt! Akit Te választassz és nem csak úgy egy lesz a sok közül valami tapasztalatszerzésre, hanem az egyetlen!

2015. márc. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem azért jobb,ha nem az életed párja az első,mert akkor örökké benned maradhat az a kérdés,milyen lenne mással!A szűzzel azért jó mert ő is tudatlan és nem égtek le egymás előtt.Az érett pedig akkor jó,ha kedves és belevaló,törődő.A hozzáállás számít,hogy az első élményed jó legyen.
2015. márc. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Girgoy ***** válasza:

Hát, el kell, hogy mondjam, nekem az a nő, akivel 14 éve vagyok házas, az első volt, ráadásul szüzen házasodtunk miután 7 évig jártunk! És hát nem volt éppen egy fagyos diplomatikus kapcsolatunk a házasság előtt sem :), de mindig hagytunk későbbre is jó dolgokat. Szóval: cáfolom az előzőt. Egyáltalán nem gond, ha csak egyetelengy lány van az életedben. Amúgy meg neki is én voltam az egyetlen. És nem maradt bennünk a kérdés, hoyg milyen lett volna mással? Milyen lett volna? Miért lett volna jobb? Egyáltalán nem biztos, hoyg jobb lett volna, csak ez önmagában nem kell hogy visszafogjon, akkor, amikor igazán szeretsz valakit. Akármit mondanak ma az emebrek, én úgy gondoloom, mégiscsak az a normális és legörömtelibb (!) lefolyása a dolgoknak, hogy ha fiatal korodban szerelmes leszel egy lányba, udvarolsz neki, meghódítod, aztán együtt nőttök fel, összeházasodtok és örökre együtt maradtok. Miért lenne jobb ennél bármi más így összességében? Ha nem siettetitek a dolgokat, akkor a jelen helyzetet is jobban, hosszabban kiélvezitek, és későbbre is maradnak még jobb dolgok. És nem érdekel, milyen lett volna mással, mert nem ez az egyetlen fontos dolog, jóval többről szólnak az emberi kapcsolatok.


Szóval, Kérdező, ha valóban azt akarod, hogy egy életreszóló élmény legyen az első és ne csak valami kényszerből fakadó csalódás, akkor szedd össze magad, fejleszd magad, legyél valódi Férfi és képes leszel majd válogatni a nők közül és meghódítani a legjobbat. Azt, aki csak a tiéd! Aki olcsón adja magát, az nem is ér többet, hidd el!

2015. márc. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!