Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátom már nagyon akarja?

A barátom már nagyon akarja?

Figyelt kérdés
16 vagyok a barátom 20 és sokszor csinálja hogy ledönt az ágyra és csokolgat meg elkalandozik a keze is intim tájakra. de amikor megkérdezem hogy akatja e akkor csak azt mondja hogy akkor ha én is. én szeretem és neki akarom adni a szüzességem és tudom hogy szeret csak már idősebb és félek nem jó ha tovább várok. fél éve vagyunk együtt.

2015. márc. 4. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
és te akarod? ez a kérdés és ezt magadnak kell megválaszolnod
2015. márc. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak Te érezheted mikor állsz készen. :)
2015. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is 16 voltam, csak az én barátom 18 volt, nem 20 és mindketten szüzek voltunk.


Ő is ugyanúgy folyamatosan tapizott, és izgatott, amikor csak tehette. Félénk voltam, de szép lassan megnyíltam előtte. Sokat pettingeltünk, megismertük egymás testét mindig egyre közelebbről, majd egyszer már nem bírtam magammal.

Amikor megérintett, már akkor éreztem, hogy görcsöl a hasam, mivel nem lehettem az övé, mert még fiatalnak találtam magam. Aztán belegondoltam, hogy ez hülyeség, nem vagyok fiatal és átadtam magam. Helyzet adta, nem terveztük, spontán jött. Nagyon élvezetes volt, örülök, hogy nem vártunk tovább és annyira jó volt, hogy ma is vele vagyok. :)


Ha úgy érzed készen állsz, akkor ne kínozd magad.

2015. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%

csak a barátod akarja: ne

félsz: ne

amúgy is fiatal vagy még hozzá

2015. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy elvileg fiatal hozza, de eretlen igen. Mig ide jarsz kerdezgetni, meg dilemmazol, addig ne fekudj le vele.
2015. márc. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amugy persze, hogy akarja, 20 eves. Szive szerint mar reg megdugott volna, mazlid van, hogy turelmes. Fel ev meg hosszu ido, mar reg tudnod kene, hogy akarod-e ot, vagy a kapcsolat megfelel - de nem varatnam sokaig.


Az en baratom is csokolgatott, meg ilyesmik, egy honap utan 'megadtam magam' neki. Ez 2 eve volt.

2015. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Timi is.
2015. márc. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!