Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért cikizik a felnőtt szüzeket?

Miért cikizik a felnőtt szüzeket?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 11:15
1 2
 11/16 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem kene cikizni o"ket,de azert nem art ha elvesziti 20 eves kora elo"tt
2015. márc. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Személy szerint én soha nem cikiztem őket és nem is fogom!!!


És vannak sokan akik ugyanolyan véleményen vannak mint én.


Ő dolguk mit mikor csinálnak és a szüzesség egyáltalán nem gáz dolog még 30-on túl sem. (Nőknél gyermekvállalás miatt nem előnyös)

2015. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ilyen emberek sík hülyék. Nem fogják fel, hogy nem csak a töketlenség áll a hátterében, hanem későn érés, rossz gyerekkor, lelki trauma stb. Most ezek miatt is ciki, ha valakinek x éves korán túl nem volt szexuális élete? Az elsőt szerintem mindenkinek a szerelmével kéne átélnie nem egy kaland által, és ezt nem kéne korhoz kötni, az se normális aki korhoz köti! Szánalmas ez a szexközpontú gondolkodás. Mondom ezt férfiként!
2015. márc. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Az elsőt szerintem mindenkinek a szerelmével kéne átélnie nem egy kaland által, és ezt nem kéne korhoz kötni, az se normális aki korhoz köti!"


Ennyit kell csak tudni. Onnantól meg, hogy hány évesen teszi, az már az ő dolga, lehet akár 30 is, a lényeg, hogy szerelemből és amikor akarja.

2015. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 KJUsul ***** válasza:
100%
Majomkaka nevű felhasználó jó nevet választott. Szellemileg, lelkileg is illik rá. Las Vegas is választhatott volna nyugodtan hasonlót. Beteg emberek. Pszichopaták. Akik cikiznek valakit, csak mert nem henteregnek fűvel-fával általában szociopaták vagy pszichopaták. Beteg emberek értékrend és emberi együttérzés nélkül. Az ilyenektől mentsen meg mindenkit a Jóisten!
2015. márc. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Mert nagy az Isten állatkertje, csak hogy az előző gondolatmenetét folytassam. Az emberek döntő többsége már tini korban megtanulja, hogy a csoporttal azonosítsa magát, ahova tartozik, aztán aki kilóg a csoportból, azt cikizik. Ennyi. Talán százból ha 10 nem ennyire primitív, és akkor sokat mondtam. Ilyen az élet, ennyi.


Nekem egyedül a szociológus ismerőseim azok, akikben még nem találtam ilyen jellegű kiközösítésnek a csíráját sem, de nekik meg ez a szakmájuk. Sajnos messze élnek tőlük, úgyhogy ritkán találkozom velük.

2015. márc. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!