Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van olyan sok szűz...

Miért van olyan sok szűz felnőtt férfi?

Figyelt kérdés

20-30 évesek!


18/l


2014. szept. 26. 16:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Mert sok a pap.
2014. szept. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%

Na vajon miért szerinted? Mert a nők csak a külső alapján döntenek manapság,és az a férfiak kb. 10-20%-a,akik bejönnek nekik.Nos akkor a többi szerinted mit csinál?

Ilyen felszínes sz*r világban ezen végképp nem kell csodálkozni...

2014. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Első! Pont, hogy kevés a pap, mert ez egy elcseszett társadalom sok hülyével....
2014. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem 2 fő oka van, én 23 éves koromig voltam szűz, ha magamból indulok ki ill. abból amit másokon látok akkor azt mondanám hogy a legtöbb esetben a gyerekkorban kell keresni az okokat, nem megfelelő szociális ill. családi környezet stb., amiből aztán később kialakulhat félénkség, önbizalomhiány. A másik ok pedig lehet még az ha valaki az átlaghoz képest is nagyon csúnyán néz ki és nem is ad magára hogy ez jobb legyen.


25/F

2014. szept. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs olyan sok szűz felnőtt, csak vannak helyek, ahol sűrűbben fordulnak elő. Itt például...
2014. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Csak saját magamról tudom megmondani miért vagyok az. Bár biztosan vannak sokan, akik hasonló cipőben járnak.
2014. szept. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%

1. Több a fiatal fiú, mint a fiatal lány

2. Egy jó pasira több lány is jut, mivel a lányok igényei magasabbak, mint a fiúké főleg ha szexről van szó

2014. szept. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
A 2. elmondta a nagy igazságot és ez így van. Kicsit a nőknek el kellene kicsit gondolkodni és bele gondolni magukat a férfi bőrébe hogy neki hogy esne ennyi vissza utasítás.
2014. szept. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
De nem fogják. Miért is tennék? Mi se képzeljük el milyen szar lehet menstruálni.
2014. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%
Az a helyzet, hogy egy nő sokkal könnyebben tud elérni bármilyen párkapcsolatot, mint egy férfi.Ennek több oka is van, az egyik pl. az, hogy egy párkapcsolat beindulásánál, már a megismerkedésnél (és majd később is) általában a férfi kezdeményez, és nagyjából ez is a társadalmilag elvárt. Tehát a vissazhúzódóbb, vagy cselekvőképtelenebb, esetleg lustább egyedek közül összességében a nők sokkal jobban járnak. Így azok a nők, akik csak sodródnak az árral, ált. jól járnak, míg a hím egyedek kihullanak.
2014. szept. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!