Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt aki nagyon sokáig...

Van itt aki nagyon sokáig szűz volt (20 felett) és előtte sem volt egy barátnője sem és nem is csókolózott senkivel, majd aztán egyszer csak megismerkedett egy lánnyal akivel azóta is együtt van?

Figyelt kérdés

Hány ilyen ember lehet?

Egy két rövid mondatban le tudná írni akiről szó van hogyan történt?


2015. márc. 13. 22:51
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A kérdésből gondolom kiderül hogy leginkább pasik történetére vagyok kíváncsi.
2015. márc. 13. 22:51
 2/14 anonim ***** válasza:
Kizárt az ilyen.
2015. márc. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha lesz barátnőm, majd visszajövök
2015. márc. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hát...volt egy ribi..azzal nem nagyon foglalkoztam..aztán jött egy hidrogénbomba robbanással felérő szerelem.....aztán elba***m...és most szívok.

azóta nem volt senkim, előtte sem volt...ő volt az első...örökre vele lehettem volna, de nem jól csináltam a dolgokat. tehát..van, és létezik ilyen...

2015. márc. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amilyen ocsmány vagyok, nekem még 70 felett sem lesz senkim.
2015. márc. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én most 21 vagyok de még senkim nem volt, pedig már nagyon jó lenne.. Az a furcsa(vagyis lehet hogy nem is furcsa hisz még szűz vagyok) hogy rohadtul nem a szex érdekel meg hogy bedugjam valakibe hanem az hogy valaki itt van velem és beszélgetünk együtt szórakozunk stb..ezek az érzések hiányoznak, egyedül lenni szar.
2015. márc. 13. 23:02
 7/14 anonim ***** válasza:
én így voltam csak én lány vagyok :'D
2015. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Na jó de te csúnya vagy vagy szép...nem mind1.

Egy átlagos lány egészen más megfontolásból marad egyedül, nem azért mert nem kell senkinek.

2015. márc. 13. 23:23
 9/14 A kérdező kommentje:
Azért maradnak egyedül mert válogatnak, másodszor pedig azért maradnak egyedül mert még jobban válogatnak és nem találnak tökéletes embert, de ezt mindenki tudja.
2015. márc. 13. 23:24
 10/14 anonim ***** válasza:
én nem válogatok, nem sok igényem van csak nem nagyon megyek el itthonról és elég szociofóbiás vagyok
2015. márc. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!