Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! C: Ti hogy vagytok...

Fiúk! C: Ti hogy vagytok azzal ha egy lány házasság után fekszik le valakivel? :D Cinkes és lenézitek vagy inkább becsülendő? Mit szólnátok ha lenne egy ilyen barátnőtök és nagyon szeretnétek? Kíváncsi vagyok:D:D 16/L

Figyelt kérdés
Engem nem kell majd itt leszólni, mert nem vagyok begyepesedett meg ilyenek, mielött mondanátok itt nekem mindenféle kedvességet. Szerintem amúgy szép dolog és tiszta. Sokszor gondolkodtam el ezen, hogy egyes férfiembereknek erről mi lehet a véleményük.:):DD

2015. márc. 15. 02:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Volt egy ilyen barátnőm :-)
2015. márc. 15. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem baromság. Az élet értelme hogy jól érezzük magunkat és azt csináljuk ami jól esik és nem ütközik törvénybe és ez a dolog pont ezt akadályozza. Ráadásul a szex egy fontos dolog egy párkapcsolatban amit nem hiszem hogy évekig kéne halogatni
2015. márc. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 vezerdinka válasza:
Attol fugg, kivel fekszik le..
2015. márc. 15. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

Elég buta lépés.

Ha valakik sexuálisan nem illyenek össze, eléggé belehet szopni.

2015. márc. 15. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igazatok lehet amúgy, hallottam már olyanról, hogy 14 éves korukban 2 ember összeismerkedett és a fiú megkérte a lány kezét amikor leérettségiztek és az eljegyzés napján csókolta meg először a srác. Nemsokára lesz is esküvőjük és gondolom akkor fognak egy nagyot szexelni életükben először egymással, de ők ezt egyáltalán nem bánják és örülnek, hogy így alakult és boldogok. Én sem akartam elhinni, hogy van ilyen de van és ha nekik ez így jó akkor nincs ezzel probléma szerintem. Talán jobb is mint a mai legtöbb párkapcsolat, hogy csalja mindenki a másikat, engem ez elszomorít:( dehát ő dolguk. És 03:08 : hogy érted azt, hogy "szexuálisan nem összeilleni" ? bocsi csak ezekhez annyira nem értek még:s
2015. márc. 15. 03:14
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

aki így akarja, akkor tegye :D de szerintem is baromság :D tény, hogy nem kell egyből odadobni magad a másiknak, de azért esküvőig várni évekig.. :/


amúgy szerintem úgy érti a válaszoló, a szexuálisan nem illenek össze kifejezést, hogy ha nem jó a szex a másikkal, nem tudják megadni a másiknak amit az szeretne, akkor nem fogják magukat jól érezni egymással. mondjuk úgy,nincsenek egy síkon :D

2015. márc. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én is ismertem egy lányt aki a férjének szánta az "ELSŐT". Ha odáig jutottunk volna tiszteletben tudtam volna tartani.

A hátulütője tényleg az hogy szexuálisan esetleg más az "étvágy", a szexualitás határai. De arra is láttam példát, hogy a szeretet -szándékosan nem szerelmet mondtam!- erejével áthidalták a dolgokat.

2015. márc. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Jehova tanúi pl. a vallásban nem megengedett a házasság előtti szex.

Van olyan osztály társam aki ebben a vallásban él és tetemesebb ideje vannak együtt a barátnőjével és még nem feküdtek le.

2015. márc. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
19%
Ez lenne a normális. Tisztázzuk, hogy ateista vagyok, sőt a házasságban sem hiszek. De az optimális eset, hogy 5 év járás előtt nem fekszenek le egymással az emberek. Mondom ezt úgy, hogy 20+-os szűz vagyok. De csak egy szűzzel tudnék együtt lenni. Egy tapasztalt nő számomra értéktelen, és gusztustalan, hogy már más pasik után kellene hozzáérnem. Undorító. Két szűz jöjjön össze, és éljék le az egész életüket úgy, hogy másra nem is néznek rá. Ez a normális! Ami a világban van, és minden lány már fűvel-fával lefekszik, na az nem normális.
2015. márc. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Lányként válaszolok ha nem baj. Számomra furcsa és szerintem nagyon ritkán működik ez.


Írtad, hogy van olyan aki az eljegyzése napján csókolózott először.

Van egy amerikai sorozat, egy nagyon vallásos családról ahol tizenx gyerek van. Fájdalmas volt nézni, ahogy a legidősebb fiú "udvarolt" és ahogy egymás közelében viselkedtek. Bár úgyrémlik ott eljegyzéskor csak a kézfogásig jutottak el.


Egy időben én is szép dolognak tartottam, majd rájöttem hogy nem ezen múlik a dolog. Főleg, hogy a családunkban van több olyan pár akik középiskola óta együtt vannak, s bár sokkoló a nagybácsik múltidéző beszámolóit hallgatni, de már akkor is csináltak mint azok a bizonyos nyulak.

2015. márc. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!