Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! C: Ti hogy vagytok...

Fiúk! C: Ti hogy vagytok azzal ha egy lány házasság után fekszik le valakivel? :D Cinkes és lenézitek vagy inkább becsülendő? Mit szólnátok ha lenne egy ilyen barátnőtök és nagyon szeretnétek? Kíváncsi vagyok:D:D 16/L

Figyelt kérdés
Engem nem kell majd itt leszólni, mert nem vagyok begyepesedett meg ilyenek, mielött mondanátok itt nekem mindenféle kedvességet. Szerintem amúgy szép dolog és tiszta. Sokszor gondolkodtam el ezen, hogy egyes férfiembereknek erről mi lehet a véleményük.:):DD

2015. márc. 15. 02:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
9: te egy értéktelen jellemtelen nyomoronc vagy!!!
2015. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Bocsi, nő vagyok, de válaszolok.


Kiskoromban nekem is voltak ilyen ábrándjaim, aztán rá kellett jönnöm, hogy ennek bizony nem sok értelme van.


Először is ott vannak a te vágyaid. Ha elkezd nyiladozni, akkor majd te is látod. Ha lesz egy barátod, akibe fülig szerelmes vagy, mindennél jobban szeretnél neki örömet okozni és azt is hogy ő is neked.


Másodszor, tényleg vannak problémák. A legelső barátomba hihetelen szerelmes voltam, imádtam, hozzá akartam menni, stb stb. Hál istennek, hogy nem vártam és lefeküdtem vele. Kiderült, hogy egyáltalán nem illünk össze szexuálisan. És itt anatómiai gondok adódtak. Én túl mély voltam, ő túl kicsi. Minden létező módszert kipróbáltunk, soha semmit sem éreztem szex közben. Ez olyan dolog, amiről senki se tehetett, szépen tönkre is ment emiatt a kapcsolatunk.


Plusz nem árt, ha megismered a partnered szexuális szokásait, az igényeit, hogy milyen gyakorisággal kívánja. Ezek mind fontosak a kiegyensúlyozott kapcsolathoz. Ha valami nem stimmel és kiderül, hogy nem is akar változtatni rajta, akkor az nagyon nagy gond lehet.


PLusz ha belegondolok, mi abban a jó, ha elfojtom a vágyaimat egy időre? Nekem nem jó, az biztos, és a páromnak sem.


De ezt neked kell tudni, én csak elírtam a véleményemet. Ha úgy érzed, hogy ez a helyes, akkor ne hagyd senkinek sem, hogy lebeszéljen róla. :) A 9-es válaszoló meg egy gyökér, nem a szüzesség adja egy ember értékét.

2015. márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én tisztelem, ebben a rohanó világban nehéz megállni.
2015. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Én sem értek egyet a bioszexel (fűvel-fával) de azért az már túlzás, hogy csak házasság után. Sztem az a normális, hogy akkor, amikor már mindketten úgy gondolják, hogy megtalálták életük társát
2015. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
9-es te édesanyádról is ilyen véleménnyel vagy? Tudod hozzá is nyúltak pl. jó apád. Érdekes elképzeléseid vannak jóember. :D Biosex ez mekkora duma. :D Mellesleg szerintem egy kapcsolatban pár hónap után már elfogadott....
2015. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:D de szegíny 9-eske :c hát ha neki ez a véleménye:D nem kell bántani csórit, persze teljesen én sem értek vele egyet.. de abban azért igaza van, hogy nem kell fűvel-fával:/ BIOSZEX XDDD
2015. márc. 16. 00:32
 17/17 anonim ***** válasza:
Keresztény srácként úgy gondolom, hogyha közel fél évet együtt van egy pár boldogságban, akkor feküdjenek le nyugodtan. Sőt, ha úgy érzik akár pár hónap után is, de azért az egyből/ pár hét után lefekszünk kapcsolatok nem szoktak jól végződni :c
2015. márc. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!