Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Nők! Ti, hogy álltok...

Lányok! Nők! Ti, hogy álltok hozzá a szűz fiúkhoz/Férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Szeretnétek együtt lenni valaha egy szűz fiúval vagy inkább soha. Ha igen, akkor miért? És ha nem, akkor meg miért nem?

2015. márc. 15. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Második kapcsolatom szűz sráccal kezdődött. Igazából nem zavart engem.
2015. márc. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően türelemmel.

Most nem azt mondom, hogy állandóan csak szűz fiúkat keresnék, de egy-egy, akit ismerek és szimpatikus a személyisége, esetleg jöhetne.

Pontosabban a változatosság szeretetével, annak élvezetével, hogy én taníthatom meg valamire, hogy segíthetek neki fejlődni, ami nem mellesleg engem is izgat és örömmel tölt el... begyűjteném a csodálattól és elemi vágytól tág pupillák és első igazi, megsemmisítő orgazmusok emlékképeit...

2015. márc. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
felfedezzuk egymas testet, sokat elvezkedunk, bevezetjuk magunkat a szexualitas vilagaba, szoval miert ne? :D nekem aztan mindegy, hogy szuz vagy sem..
2015. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

Én eddig 2 fiúval feküdtem le. Az első barátommal úgy, hogy mindketten szüzek voltunk, ez nagyon szép élmény volt mindkettőnknek. A második barátommal úgy, hogy ő előttem már több lánnyal volt, tapasztaltabb volt nálam. Én mellette kicsit feszélyezve éreztem magam szeretkezés közben, mert nem mindig tudtam, mit akar, és féltem attól is, hogy valamit rosszul csinálok. Ez nem igazán tetszett.

Most pedig 3 hónapja vagyok a jelenlegi barátommal, aki még szűz. Én most csak azt sajnálom, hogy én már nem vagyok szűz, mert olyan jó lenne, ha én is neki adhatnám a szüzességem... Nekem nagyon imponál, hogy nem feküdt le más lányokkal, pedig lett volna rá alkalma, jó pasi, de olyannal akarta elveszíteni, akibe szerelmes, úgyhogy most itt van 23 évesen szűzen, és az enyém, és én ennek nagyon-nagyon örülök. Petting már volt, és elég ügyes, nagyon tetszik, hogy meg akarja tanulni a dolgokat és hogy hogyan jó nekem, tehát igyekszik. És az is jó érzés, hogy én juttathattam el először a csúcsra, és velem szeretkezik majd elsőnek (és remélem utolsónak is). :)

22/L

2015. márc. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Én biztos, hogy nem kezdenék szűz pasival..Tapasztalatlanok lehetnek..,semmit nem tudnának csinálni az ágyban..Bár nem tudom, ez az én véleményem.
2015. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 Leírta, az előző válaszoló azt, hogy a barátja is szűz és mégis ügyes volt petting közben. Hülyeség valaki szüzessége miatt megítélni, hogy béna lesz.

Nekem se volt még barátnőm, de én is szerelemből szeretnék valakivel együtt lenni és nem abból kiindulni, mint a legtöbben, hogy először béna leszek. Szerintem az érzelmek mindent felülírnak.

2015. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Jobban örülnék tapasztalt partnernek, szeretem ha a férfi irányít szex közben. Én sem vagyok nagyon tapasztalt, nem tudnék mit kezdeni szűz pasival. Egyszer voltam együtt egy sráccal aki egyetlen egyszer szexelt életében. Amellett hogy 2 perc alatt elment, mikor kihúzta ügyesen akkor az óvszer valahogy bennem maradt. Úgy kellett kibányászni belőlem...elég rossz tapasztalat. Persze ő bepánikolt, és rohant esemény utáni tablettáért. Kész cirkusz volt.


Persze ha megtetszene egy fiú, akiről később kiderülne hogy szűz, emiatt nem hajtanám el. :)

2015. márc. 30. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Nem tudnál mit kezdeni egy szűz pasival, de nem hagynád ott ha beleszeretnél egybe. Ez a kettő véletlenül nem üti egymást?

Nem voltam még lánnyal, de nagyon rosszul esne, ha eleve úgy állna hozzám, hogy nem tudna velem mit kezdeni. Tudod nem minden ember olyan, mint az a kezdő srác akivel voltál, másrészt én nem szeretnék bárkivel lefeküdni, tudom furcsa amit mondok, de én olyan lánnyal feküdnék le szívesen aki iránt érzek valamit és szerintem érzelemből megtenni sokkal jobb, mint csak technikára és élvezetre menni. Nem azt mondom, hogy tolerálja a bénaságomat, de én nem úgy fogom kezdeni, hogy jaj most tuti béna leszek első alkalommal, hanem odafigyelni a partneremre.

2015. márc. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

8


Nem üti. Ha lenne egy srác, akivel randizgatnék, hetekig, vagy tovább és minden jó lenne, de kiderülne hogy szűz ezért nem pattintanám le. Viszont egy buliba összeakadnék egy szűz sráccal azt igen, vagy ha a legelején kiderülne, lehet nem szenvednék vele.

2015. márc. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!