Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért vonzódom az idősebb...

Miért vonzódom az idősebb férfiakhoz?

Figyelt kérdés

Elég fiatal vagyok, de már nem nézek ki kislányosan és nem is viselkedem gyerekesen. Tetszenek az idősebb férfiak (úgy érzem, egy szinten vagyok velük, megtalálom a közös hangot velük), pedig ez általában 7-10 évet is jelent.

Libidóm az egekben, de én még szűz vagyok (csak maszturbálni szoktam), és akivel jelenleg ismerkedem, már rég nem az. Általában idősebbnek is néznek mint amennyi vagyok, s mikor megtudják a valódi koromat, leesik az álluk.

Ez valami betegség? Ha igen, gyógyítható?

Hallottam, hogy a lányok hamarabb érnek... Ha várok még, minden elmúlik, és képes leszek a velem egykorúakkal szerelembe esni?


Légy szíves, csak normálisak írjanak. Köszönöm előre is, megy a zöld kéz!



2013. júl. 31. 16:11
1 2 3
 1/28 Bino ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem gond. Nekem is az idősebb pasik jönnek be.
2013. júl. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
26%

Hallottad, hogy a lányok hmarabb érnek: mostanság maximum fizikailag, agyilag biztos nem :)


Én 26 vagyok, hoppá. Gondolom 15 lehetsz max :D


Apakomplexus...fateroddal viszonyod?

2013. júl. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
59%

Miért, milyen körülmények között beszélgetsz te velük?


És hány éves vagy? 15 vagy 18? Nem mind egy... 18 évesen már bőven nem gáz 10 év szerintem, ha megértitek egymást.


Amúgy azt gondolom, hogy rengeteg lány van ezzel így, mert a felnőtt férfitól azt várod, hogy nőként bánna veled, és tudja, miként kell ezt tenni. Tehát a tapasztaltságot látod benne...Na meg a biztonságot..

2013. júl. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Bino ***** válasza:
66%
Annyira bírom, hogy mindenki az apakomplexussal jön..
2013. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
22%
Szívesen megismerkednék veled 29/F
2013. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül apakomplexus, valakinek egyszerűen az igazi férfiak, és nem a tinifiúk jönnek be.
2013. júl. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem 16 éves kor felett nem gáz max. 10 évvel idősebb férfival járnod.


Igazából egy ennyi idős férfi hajlandó egy kicsit többet törni magát, hogy bevágódjon egy fiatal csajnál, plusz már van egy kis egzisztenciája, ezért érdekesebb programokat tud kínálni. (Plusz amit halkan mondok, nem kell attól félnie, hogy a csaj azonnal családot akar alapítani vele.)

2013. júl. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
41%
És 26 évesen szerinted ki tinifiú?
2013. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
70%
19 vagyok, de 15-16-nál fiatalabb lánnyal nem kezdenék.
2013. júl. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
22%
Reménykedsz benne, hogyha idősebb gazdagabb is.
2013. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!