Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lehet, hogy a...

Szerintetek lehet, hogy a szex hiány miatt vagyok olyan boldogtalan? Létezik ilyen?

Figyelt kérdés

Sokszor vagyok morcos és bunkó mostanában. Nem szándékos csak egyszerűen szar kedvem van. Ma rám tört az érzés, hogy olyan jó lenne valakivel egymást "megszeretgetni". A párom most külföldre utazott, de még nem is szeretkeztünk, szóval szűz vagyok. Testileg most nincs hiányom inkább lenne hozzá kedvem és ennyi... Lehet, hogy emiatt vagyok mostanában ilyen morcos vagy inkább lelki dolgokba keressem a problémát? Nem tudom meghatározni miért vagyok olyan rossz kedvű és mindig arra gondolok, hogy majd miután lefeküdtünk és állandósulni fog a szexuális életünk nem leszek ilyen. Szerintetek?

21/L


2015. márc. 19. 13:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem, hogy azért van ebben a kategóriában, mert szűz vagyok és esetleg ennek van valami összefüggése? Ez így hülyén hangzik leírva, de biztosan értitek...:)
2015. márc. 19. 13:54
 2/5 anonim ***** válasza:
Gratulálok
2015. márc. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nézd, a rendszeres nemi élet hiánya életminőség romboló, és a szex elég jót szokott tenni az embernek minden tekintetben. Közismerten kedély javító hatása is van, az elvonása pedig romboló. Szóval összefüggés biztosan van, a kérdés mindössze az, hogy teljesen ez a problémád vagy csak részben, és van ott más is?
2015. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Egyes hozzászóló nem tudom mihez gratulálsz.:D


Nem érzékelek problémákat az életemben így elég hülyén néz ki, hogy nincs jó kedvem sose. Szóval ezért gyanakodtam erre, hogy lehet már megvisel, hogy nincs itt és nincs semmi...

2015. márc. 19. 14:03
 5/5 anonim válasza:
Én velem is ez van mostanában, habár én nem vagyok már szűz, rám tör elég sűrűn ez az érzés, és ilyenkor ingerültebb is vagyok a kelleténél, arról nem beszélve hogy olyankor semmihez sincs kedvem :)
2015. márc. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!