Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 feletti tapasztalatlan...

20 feletti tapasztalatlan lányok, megismerkednétek egy hozzátok hasonló helyzetben lévő magányos 26 éves sráccal?

Figyelt kérdés
Srácok, az oltogatástól kíméljetek meg, már kaptam belőle eleget. Nem vagyok egy két lábon járó ragyahegy sztk-s szemcsivel, meg a nagyi kötött pulcsijával. Kimondottan sportos alkat vagyok, kényszerbetegségektől és "hülye" szokásoktól mentes. Ismerkedni szeretnék. Van itt valaki aki hasonló gonddal küzd? 26/F - Budapest, de Timbuktuba is elmennék érted :)
2015. márc. 21. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Akkor hogyhogy szűz vagy még ennyi idősen?
2015. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Haver!

Aludjal inkabb.

2015. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem ismered, de timbuktuba elmennél érte... ez inkább ijesztő, mint férfias
2015. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért kell tapasztalatlannak lennie? Gond az, ha volt 1-2 kapcsolata?
2015. márc. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szűz, inkább csak sikertelen. Hiába fektettem bele, rengeteg időt/energiát, nem a külső számít a csajoknak...lóvé és duma kell nekik. Na, egy magányos gyúrós pont ezeknek van híján.
2015. márc. 22. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!