Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Alkalmi szexkapcsolatot...

Alkalmi szexkapcsolatot szeretne egy srác, de még szűz vagyok, ha nem mondom meg neki, észre fogja venni?

Figyelt kérdés
Nem tanácsokat szeretnék, csak szigorúan akérdésre választ. 20/L
2015. márc. 26. 17:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Azt nehéz nem észre venni.
2015. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha nem fekszel le vele nem veszi észre!
2015. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy nem mindig vérzik, akkor miből? Nőgyógyászati vizsgálaton is voltam már, ahol rendesen vizsgáltak...
2015. márc. 26. 18:00
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, valószínűleg észre fogja venni. És nem feltétlenül abból, hogy tapasztalatlan vagy, hanem abból, ahogyan a szexualitásra reagálni fogsz. Teljesen más egy szűz lány számára a szex, és teljesen máshogy kell hozzá viszonyulni, mint egy nem szűz lányhoz. Nem tanács, csak megjegyzés: magaddal cseszel ki, ha nem jelzed ezt neki, ugyanis neked fog rohadtul fájni és neked lesz kellemetlen élmény.
2015. márc. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Igen, észre fogja venni és szerintem hülye vagy.

20/L

2015. márc. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
És ha előtte rendesen felizgat? Azt sem vette észre, hogy vele smároltam először.
2015. márc. 26. 18:02
 7/21 anonim ***** válasza:
Nem csak a vérzésből lehet megállapítani. A nagyon durva szűkösségből is, de a szűzhártya is látszik egyébként ha jól megnézed, valamint akár érezni is lehet az átszakítását. Ezen kívül ha nem vagy kellőképpen, szűz lányként izgatva, nyugtatva, sokkal szarabb élmény lesz, nem biztos, hogy rendesen felizgulsz, nem fogod élvezni. Nincs garancia arra, hogy ha nem vérzel, fájni se fog, nem sok köze van a kettőnek egymáshoz. Van, aki az első 5-10 alkalommal folyamatosan durva fájdalmakat él át, mert tanulni kell a szexualitást is. Lehet, hogy te is így jársz majd, és utólag kimagyarázni magad sokkal megalázóbb lesz.
2015. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
5-ös: sztem meg nem ismerjük egymást, úgyhogy tartsd meg a véleményed magadnak!
2015. márc. 26. 18:03
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Oké, hogy tapasztalatlan vagy, na de 20 évesen illene tudni, hogy a szex és a csókolózás között van bőven különbség.
2015. márc. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Akkor hülyeség lenne nem elmondani neki? De félek, hogy kinevet, vagy elmondja másoknak, azt meg nem akarom, hogy tudja, hogy ő az első... Viszont szeretném már kipróbálni.
2015. márc. 26. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!