Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy 24 éves szűz srác a...

Van egy 24 éves szűz srác a haveri társaságban, Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Tudom ez nyilván esetfüggő, de már nem tudunk mit kezdeni a dologgal. 23-27 éves a baráti körünk és van egy 24 éves srác, akinek soha nem volt barátnője és a mai napig szűz. Elmondása szerint ő ezt tragédiának éli meg ami neki egy ördögi kör, mert minél idősebb annál kevésbé érzi, hogy esélye lesz elveszíteni a szüzességét, normális kapcsolatot kialakítani.

Próbáljuk terelgetni, tanácsokkal ellátni, de egyszerűen ha egy lány közelébe kerül akkor leblokkol, bénázik, hülyeségeket beszél (amúgy értelmes, jó fej srácról van szó).

Legutóbb egy igazán könnyűvérű lány invitálta 2x is, hogy aludjon nála, de ő rábeszélte a lányt, hogy jobb lesz mindkettőjüknek, ha ő nem alszik ott...

Az én ötletem az lenne, hogy be kéne dobni a srácot a mélyvízbe valahogy úgy, hogy ne legyen választása, afféle sokk-terápiaként. Más megoldást egyszerűen nem látok, mert ha rá tud készülni egy adott dologra, akkor biztosan elbénázza. Őszintén, gondoltam már rá, hogy "hivatásost" küldök rá, de ez azért elég megalázó lenne és mivel egész jó barátom, sose tennék ilyet.

Szerintetek ilyenkor mit lehet tenni? Bármilyen kreatív ötletre vevő vagyok.



2015. márc. 17. 02:28
1 2 3 4
 1/33 CptTomato ***** válasza:
83%
Hagyd békén ... ha nem akar segítséget vagy cikinek tartja akkor nem áll készen a szexre sem... nem hogy egy egész nőre...
2015. márc. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
92%
szerintem is az a legjobb talán ha hagyod. Ha erőlteted/erőltetitek azzal lehet azt éritek el, hogy csak kellemetlenül fogja magát érezni, mert azt fogja gondolni, hogy ettől kevesebb a ti szemetekben. Szerintem ezt majd előbb-utóbb megoldja maga. Lehet, hogy van mögötte valami olyan, amiről nem fog beszélni és ezért egyáltalán nem is érdemes még csak rákérdezni sem, pl lehet kicsinek hiszi a péniszét és ezért nincs önbizalma, vagy valamit a testén olyannak talál ami, ha kiderülne róla akkor szégyellné magát.
2015. márc. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem az ô magánügye. De kedves vagy hogy segìtenél neki. A prosti egyébként nem is rossz ötlet. Elhívod a haverod egy buliba, egy kicsit leitatod( csak annyira hogy feloldodjon) egy szemre való huszon éves luxus prostival meg lebeszéled, hogy hajtson rá a barátodra, aztán biztositassz nekik egy megfelelô helyet a dologra. Ha titokban tutod tartani hogy te küldted rá a csajt, akkor azt fogja hinni, hogy csak egyéjszakás kaland volt az egész. Viszont nem lessz egy olcsó mulatság az biztos:)
2015. márc. 17. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
85%

Egy esetről tudok, amit Párom mesélt, szintén volt egy szűz srác, kitalálták haverjaival, hogy a szülinapjára befizetik pr#stihoz. Bár azt nem tudom mi lett a sztori vége, régen mondta, azóta persze ez már nem téma, akkor is csak azért került szóba, mert közeledett a szülinapja a srácnak.


Lehetne ez, de ha ez nem opció akkor más kell.

Tán egy olyan lány, akit nem lehet lezárni vis nem hagyja magát és akkor a srác nem tehet mást, mint beadja a derekát.

Vagy egy olyan szobába bevezetni, bekötött szemmel, ahol egy lány van/várja és rájuk zárni az ajtót. :D


Én is írhatnám, hogy hagyd rá, de úgy látszik egyedül nem megy neki/boldogul.

De végül is te ismered, neked kell tudni mi az, ami nem lesz rossz és gáz neki. Lehet máshogy/ként élné meg és rontasz rajta.


36N

2015. márc. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%
*lerázni :)
2015. márc. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
20%
Szpd le a fszat ha annyira zavar.
2015. márc. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
77%
Én is hasonló cipőben vagyok mint a srác. Bár nekem nincsenek ilyen barátaim, meg társaságba se járok, ahol lenne valami könnyűvérű lány... De szerintem ne nagyon éreztessétek ezt vele, mert annál rosszabbul fogja érezni magát miatta. Ha meg véletlen beszerveztek neki valakit és ez kiderül, akkor megint csak szerencsétlennek fogja érezni magát, mivel nem az ő érdeme. Szóval ne derüljön ki! :D
2015. márc. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
43%
HA ennyire zavar,akkor teperd le .
2015. márc. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
55%
csajoknak (normálisaknak) bejön a srác, vagy gázosan néz ki?
2015. márc. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

#8 - fiú vagyok basszus :D


Nem néz ki gázosan, tök átlagos, ráadásul edz is, tök jó sportos alkat. Ebből kifolyólag adódhatna, hogy nagyképű, de az sem.


Általában azzal rontja el a dolgokat, hogy túlbonyolít mindent, szerinte minden dolog ezerféleképpen el tud sülni és emiatt addig gondolkozik amíg elmúlik a lehetőség.

Mondok egy példát. Múltkor is tetszett neki egy lány az egyik szórakozóhelyen. Gondolkozott, hogy odamenjen-e, ami a következő fázisokból állt.

- Oda kéne mennem...

- Áááá, de épp indulnak, már nem megyek.

- Ja, a pulthoz megy, majd ha visszajött odamegyek.

- Nem, most koccint a barátaival, nem megyek oda zavarni.

- Mennek...ja nem, csak kimentek cigizni. Nem megyek ki, nem akarom megzavarni, majd ha visszajött.

- Áááá, most már tényleg mennek, késő. Ja nem! Csak WC-re mennek, majd ha visszajött odamegyek.

- Áh, most már tényleg mennek, késő, majd legközelebb.


Szóval egyszerűen vagy túlbonyolítja, vagy csak kifogásokat keres.

Az a baj, hogy lassan végez az egyetemen és most már tényleg ellene dolgozik az idő. Tinikorban még teljesen oké, ha valaki szűz/tapasztalatlan. Középiskola vége felé már egyre cikibb, de még itt is oké, sőt akár az előnyére is tudja fordítani a dolgot. Egyetem alatt már egész gázos a dolog, de a legnagyobb probléma, ha így lép ki a nagybetűs életbe, ahol igazi, felnőtt nők fogják körülvenni a munkahelyén is, akinek azért 25-27 éves korban már komoly igényeik, terveik (családalapítás) vannak, amiknek egy teljesen tapasztalatlan srác nem fog tudni megfelelni. És akkor már tényleg késő lesz szerintem, azért akarnék valami tenni, de mindent elbénázik. 2x is ott aludhatott volna a kolesz legkönnyűvérűbb csajánál, de először azért mondott nemet, mert váratlanul érte és "nem készült fel rá", másodjára pedig azért, mert a csaj hajnali 5-kor kelt, mert ment a reptérre, neki meg csak 9-től lett volna órája és megbeszélte a lánnyal, hogy így kényelmesebb mindkettőjüknek. Az meg sem fordult a fejében, hogy kikíséri a reptérre az együtt töltött éjszaka után, aztán beül valahova meginni egy kávét aztán mehet suliba. Tényleg nem jutott eszébe, kérdeztem tőle. Érzelmileg totálisan analfabéta szegény srác. Nem tudom mit kéne vele kezdeni.

2015. márc. 17. 16:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!