Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Menyire fáj a Szüzesség...

Menyire fáj a Szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
Barátommal közeleg az alkalom de nagyon félek menyire fáj? meddig fogok vérezni? lehet olyan hogy nem tudja bedugni a péniszt nekem azért kérdezem mert azt mondta 21cm neki bár én nem nagyon hiszem :D. 19/l vagyk
2015. ápr. 3. 17:42
 1/10 anonim válasza:
Mindenkinek más. Nekem pl nagyon fájt, de nagyon rövid ideig. Annyit megér. A vérzés is mindenkinek más.
2015. ápr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ :)
2015. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem a szexel kellene kezdeni, bumm bele, hanem elotte kis petting, ez-az amaz, konnyebben fog menni utana
2015. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jol mondja a 3-as, eloszor pettingelni kene aztan belecsapni a lovak, ize a labak koze.
2015. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19 évesen ha jól csináljátok akkor nem fájna :)
2015. ápr. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem 17cm 3 szüzzel voltam..egyiknek sem fájt nagyon..mert nem az volt a cél hogy nekem legyen joo..
2015. ápr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé fájt, és alig tudta betenni, mert nagy. Még mot, két év után is macerás néha, hiába vagyok tök nedves, meg felizgult...
2015. ápr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha rágörcsölsz akkor nagyon rossz lesz. Én előtte kicsit ittam a barátommal, elengedtük magunkat és hihetetlen élmény volt :)
2015. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ez sok mindentol fugg:)

meg mielott hirtelen nekiesnetek mindennek,pettingeljetek,hogy a tested kezdje megszokni az erzest.

en pl 10 honapja vagyok egyutt a baratommal,akivel elvesztettem,nekem nem fajt az elso alkalom es nem is vereztem:)

ha a baratod mindent tokeletesen szeretne,ahogy te is,oda fog figyelni rad,hogy ne fajjon.

te pedig ne gorcsolj ezen,engedd el magad:)

2015. ápr. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem is biztos, hogy vérezni fog, és nyugi nem vészes.. Elején kicsit fájni fog, de szépen lassan elkezded élvezni.
2015. ápr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!