Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok! Vagy szüzesség...

Szűz lányok! Vagy szüzesség elvesztése után tudtatok tampont használni? 17/L

Figyelt kérdés

Már hét alkalommal együtt voltam a barátommal, és tampont szeretnék használni, mert van egy kis hüvelyfertőzésem és a folyadékot úgy kellene éjszakára felhelyeznem.

Azonban nem megy be nekem a tampon.

Nektek szüzesség elvesztése után, vagy előtte ez hogy volt?

Én annyira beszűkülök meg kiszáradok egy másodperc alatt, ha a hüvelyem rájön hogy mit akarok, lehetetlen használni. Van vele még valaki így?


2015. márc. 10. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak mensturáció idején lehet/ajánlott használni, különben nem elég síkos a hüvelyed, és felsértheted ami fertőzésveszélyt okoz. Szüzesség elvesztés előtt csak az első pár napon tudtam használni, azóta meg nem is nagyon használtam.
2015. márc. 10. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Minit már kb 2 éve használok,múlt héten vesztettem el,most már a normál is bemegy:)
2015. márc. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De jó neked!

Minit próbálnék énis, csak a tejsavba kell mártanom, így megszívja magát. Aztán a tampon félig megy csak be, a másik fele kilóg.. ujjammal meg azt tapintottam ki hogy száraz vagyok és szűk.

2015. márc. 10. 22:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát lányok respect, nekünk fiúknak a legnagyobb bajunk, hogy néha merevedésünk van amikor nem kéne.
2015. márc. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

és mi lenne, ha tejsavas hüvelykúpot használnál inkább?

ezt a tamponmártogatást nőgyógyász mondta?

2015. márc. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem csoda, ogy nem akarja a tested. Nem kene hlyesegeket cinalni, a kup nem opcio?!
2015. márc. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

a kúpot se mindig tudom használni.

ha a testem úgy dönt hogy nem, akkor az istenér se fog beljebb menni fél centinél.

szexnél is így van ha idegesebb vagyok.

2015. márc. 11. 14:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy a hátadon fekszel, felhúzott lábakkal, és próbáld meg úgy felhelyezeni.
2015. márc. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Hasznalj sikositot,vagy izgatsd fel magad,hogy legyen egy kis kejharmat.ha Mar tejsavat hasznalsz,tehetsz be tejfolt is kiskanallal.
2015. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"Takacs Laszlo 15"

te meg kend be a nemlétező p*csöd csípős paprikával, az való neked.

2015. márc. 11. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!