Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Belamuztam a baratomnak hogy...

Belamuztam a baratomnak hogy mar nem vagyok szuz pedig de holnap nala alszok mit tegyek hogy ne deruljon ki hogy az lesz az elso alkalom?

Figyelt kérdés
Legyszi ertelmes valaszokat es koszonom nem kerek sablon "mondd el az igazat ha szeret megerti stb" szovegekbol en nem szeretnem hogy kideruljon nagyon kerlek segitsetek!!!

2015. ápr. 4. 16:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a barátod és elmondanád nekem, még jobban ragaszkodnék hozzád! Nemhogy lehordani emiatt, hanem sokkal jobban szeretni. Annyira örülnék újra egy szűz barátnőnek, mint semmi másnak jelenleg az életben. Volt egyébként szűz nőm még régebben, hát vele tényleg sokáig tartott és tényleg azt hittem, hogy Ő az Ő! Bár lenne még az én koromba szűz... :( RIP VIRGIN
2015. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nagy butaságot csinálsz, hogy nem mondod el.

Mi rossz történne, ha elmondanád neki?

2015. ápr. 6. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Miért kell bekamuzni
2021. júl. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!