Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » |Valamejek nap lefekudtem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

|Valamejek nap lefekudtem a baratommal aszem 5-6a lehetett es 7en beteg kelet volna legyek de nem lettem az. Lehetseges hogy terhes vagyok ha baratomnak ez volt az elso alkalom de hasznaltunk gumit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 10. 15:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtan könyvet kellett volna
2013. febr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
betegnek kellett volna lenned? WTF? Látom, a kommunikáció nem volt a tantárgyak között...
2013. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valami ertelmesebb valasz ?|
2013. febr. 10. 15:50
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Mármint milyen beteg? influenza? Így még nem hallottam. havinak, menszesznek meg ilyennek igen. Amúgy nem két napon múlik a dolog! Két napért nem aggódnék. Nekem néha 1 - 1,5 hetet késik. Bár nem írtad a korod.


valamejek = valamelyik

5-6a = 5-6-a

7en = 7-én

kelet = kellett (jó hogy nem nyugatot írsz!)

"de" és "hogy" előtt vessző


Ékezeteket nem javítottam, mert gondolom mobilról írtál. Így legalább legközelebb jól írod majd.

2013. febr. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De ez most komoly na :))
2013. febr. 10. 15:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerinted a pasik az első szex alkalmával nem képesek megtermékenyíteni a nőt? De képesek.

Viszont ha használtatok gumit, és nem volt vele probléma, akkor nem vagy terhes. Hacsak nem dugtad fel magadnak utána a gumit...


És tényleg inkább a nyelvtan órákat látogasd a barátod helyett... A nyelvtankönyv nagyon jó szexuális segédeszköznek minősül ha egy túlfűtött fiút szexuálisan le kell hűteni. Már ha csak lecsapod vele az is megteszi...

2013. febr. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom koszonom :D
2013. febr. 10. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes, csak idióta. De azzal sem vagy egyedül.
2013. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
okos ember mindenki a ki írnitud
2013. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!