Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ennyi idősen korai volt?

Ennyi idősen korai volt?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és 4 hónapja vagyok együtt egy sráccal. Ő 19 éves. Nagyon szeretjük egymást, érezzük, hogy megtaláltuk egymásban a nagy Őt. Sokáig halogattam, hogy hazahozzam, pedig már nagyon vágytam rá. Aztán, 3 hónap után hazaállítottam vele. Úgy éreztem, (és még mindig így érzem), hogy ha igazán szeretjük egymást, akkor mi a fenének halogassuk a dolgot??? És ráadásul anyum sem ellenezte, mert tudta, hogy hiába tiltaná meg, úgyis azt csinálnék, amit akarok. :P

Teljesen felkészülve éreztem magam, hogy lefeküdjek vele.

És azt hozzá kell tennem, hogy sokkal érettebb vagyok a korombeli lányoknál. Nekem nem az a legnagyobb gondom, hogy: "Jaj, milyen ruhát vegyek fel a randimra?" vagy: "Milyen színűre fessem a körmöm?"...és a többi szokásos tini-hiszti...

Sokan mondták már, hogy eleve a gondolkodásmódom, a viselkedésem nem jellemző egy tinilányra.

Olvastam már sokszor, hogy ha valaki 15 évesen veszti el a szüzességét, az korai. Még így is? Hogy egyáltalán nem bántam meg? És...hmmm...jó is volt! :)

Csak így kicsit kétségbeejtő, és elgondolkoztató...

Én nagyon örülök, hogy megtettem.

Na, erről mit gondoltok?

Még így is korai volt az egész?


2010. febr. 18. 22:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
94%
Látszik, hogy normálisan állsz a dologhoz és nem egy buliban dugott meg 3srác. sztem ez így teljesen rendben van. 23/L
2010. febr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
91%
Szerintem ez így volt jó ahogy volt. Kicsit lehet hogy ráért volna még,.. de nem feltétlen. Egy olyan fiúval történt akibe SZERELMES vagy... kellemes emlék, és ez a lényeg. Édesanyád tudott róla, gyakrolatilag nincs miért rosszul érezd magad:)
2010. febr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
94%

Vannak lányok, akikkel a korai szex után elszalad a ló. Az ilyenekből lesznek a r.ibancok. Ha innentől kezdve nem havonta váltogatod a partnereid és nem éled ki magad 20 éves korodra, akkor nem probléma.

F/24

2010. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
Jaj, köszönöm a gyors válaszokat! ^^ Igen-igen, szerelmes vagyok. :) És nem, nem fogom lecserélni Őt senkire, soha!!! :D
2010. febr. 18. 22:46
 5/34 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem semiképp ne halogasd. Csak nyugodtan , már elég érett vagy rá , rádásul a leírtakbol ez egy komoly kapcsolat. Rádásul anyud is egyetért. Jó szorakozást :)
2010. febr. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim válasza:
73%
elég jol hangzik..én is 15éves lány vagyok... a barátom 17. ö már nem szüz.én igen.. :$ a te barátod sem volt már szüz? igy nem érezted magad rosszul ? :-/ mi 9honapja vagyunk együtt,jol megvagyunk kielégitjük egymást amennyire kell..de nállunk nem ez a fontos mint a többi velünk egykorunál, csak nem tom. és is gondolkozok már rajta h mi lenne ha.. de félek..néha ugy érzem h ö lenne a legjob néha meg ugy h nem is vele akarom.. :S szal ..nem tom. lehet ráérek még..ö meg nagyon megértö.és nem is baszogat érte szoval igazábol nincs baj. :)
2010. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Hát, ha nem vagy biztos benne, akkor ne is tedd meg! Szerintem...nem mintha olyan tapasztalt lennék! xD

De nem, nem volt már szűz... Kicsit rossz érzés, de végülis nem bánt a dolog, mert így legalább tudta, mit kell velem csinálni, és rávezetett a dolgokra! :)

És eddig egyetlen kapcsolata sem tartott tovább 2 hónapnál. Köszi a válaszokat!^^

2010. febr. 18. 23:07
 8/34 anonim ***** válasza:
88%
Legyetek boldogok, nem volt korai. Kicsit irigy vagyok, hogy nekem nem volt akit szerethettem volna. Azért nektek minden jót!
2010. febr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam. :)
2010. febr. 18. 23:22
 10/34 anonim ***** válasza:
39%
15 évesen korai volt. főleg, h idejöttél kérdezgetni.
2010. febr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!