Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ennyi idősen korai volt?

Ennyi idősen korai volt?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és 4 hónapja vagyok együtt egy sráccal. Ő 19 éves. Nagyon szeretjük egymást, érezzük, hogy megtaláltuk egymásban a nagy Őt. Sokáig halogattam, hogy hazahozzam, pedig már nagyon vágytam rá. Aztán, 3 hónap után hazaállítottam vele. Úgy éreztem, (és még mindig így érzem), hogy ha igazán szeretjük egymást, akkor mi a fenének halogassuk a dolgot??? És ráadásul anyum sem ellenezte, mert tudta, hogy hiába tiltaná meg, úgyis azt csinálnék, amit akarok. :P

Teljesen felkészülve éreztem magam, hogy lefeküdjek vele.

És azt hozzá kell tennem, hogy sokkal érettebb vagyok a korombeli lányoknál. Nekem nem az a legnagyobb gondom, hogy: "Jaj, milyen ruhát vegyek fel a randimra?" vagy: "Milyen színűre fessem a körmöm?"...és a többi szokásos tini-hiszti...

Sokan mondták már, hogy eleve a gondolkodásmódom, a viselkedésem nem jellemző egy tinilányra.

Olvastam már sokszor, hogy ha valaki 15 évesen veszti el a szüzességét, az korai. Még így is? Hogy egyáltalán nem bántam meg? És...hmmm...jó is volt! :)

Csak így kicsit kétségbeejtő, és elgondolkoztató...

Én nagyon örülök, hogy megtettem.

Na, erről mit gondoltok?

Még így is korai volt az egész?


2010. febr. 18. 22:38
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai.Attól,hogy valaki 15 éves,lehet értelmes,okos,felvilágosult.Ismerek én olyan 21 éves csajt,aki van olyan 7 éves szellemi szinten,és az az menő neki,hogy minden buliból másik pasi cipeli haza,különösen boldog attól,ha barátnője is van a srácnak,mert így akarja kompenzálni a saját önértékelési gondjait(am is gusztustalan a teste is,a feje is),csak azt nem veszi észre,hogy mindig olyan pasikkal fekszik le,akik vakok a piától...Szóval szerintem neki minden korai:D Pedig teljes jogú,felnőtt állampolgár papíron...Amúgy meg 3 éves sógornőmnek érettebb felfogása van:D 19/L
2010. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
xD az kemény... Nem lehet nagy IQ fighter a csaj. :D Köszönöm az értelmes választ. ^^
2010. febr. 20. 22:10
 23/34 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit:D A csajjal az volt a baj,hogy a szülei mindent tiltottak neki,meg mondták,hogy a szex az rossz,olyat csak a k.rvák csinálnak,aztán kiszabadult otthonról és most fűvel-fával...
2010. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:
Ijjjajj...de milyen már, h azt mondták neki, a szex rossz. Ez olyan maradi. Miért, őt mégis hogy "csinálták" akkor? xD Meghogy csak a k.rvák csinálják...ezek szerint...anyukája lek.rvázta saját magát :O
2010. febr. 20. 22:34
 25/34 anonim ***** válasza:
15 évesen legyél boldog, de ne erőltesd ezt a "nagy Ő" kifejezést. Majd az évek eldöntik. Én már 27 vagyok, és már legalább kétszer éreztem pontosan így.
2010. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem bántad meg, és jó is volt (ráadásul anyukád is bízik benned), akkor miért tetted fel a kérdést? Ha dúl a szerelem és csak meg akartál róla bizonyosodni, hogy jól tetted-e, akkor én kérek elnézést :P De ezt az "érettebb vagyok a korosztályomnál" dumát azért hagyjuk, minden tizenX éves így gondolja :S
2010. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Túl késön vesztetted el,korábban kellett volna kezdeni!
2010. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
te olyan beképzelt vagy,hogy az csak na,igen kuváa nagy dicsöség baszni 15 évesen grat! na és hogy kivel mikor azt meg ki nem szarja le? ez nem tartozik senkire,csak ketöttökre! ugyanazt csinálod mint a korodbeli tinik,vagánykodol hogy érettebb vagy,mégis ide jössz tanácsért..hahahaha
2010. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a sok rosszindulatú,irigy emberrel:)Te boldog vagy és jól érzed magad,ez a fontos.Ők meg hadd fortyogjanak a saját rosszindulatú mérgükben:D
2010. febr. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Nem értem, miért b.sztok le :( Én csak feltettem a kérdést, már azt sem szabad? Tudtommal itt mindent lehet kérdezni. :S szal...POFÁD BEFOGOD, UGYE??? és nem vagánykodásból mondtam el, de ha TE ezt sem érted meg, nagyon sajnállak...
2010. febr. 21. 15:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!