Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ennyi idősen még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennyi idősen még korai randizni?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok és már nagyon régóta tetszik egy srác,de mikor elmondtam nővéremnek hogy meghívott randira azt mondta el ne próbáljak menni.Megkérdeztem miért erre ő azt mondta,hogy még kicsi vagyok ahhoz hogy fiúkkal találkozgassak.Emlékszem,hogy mikor ő volt ennyi éves,akkor már rég bulikba járkált meg ilyenek,engem meg falunapokra alig enged el,hiába egyeznek bele a szüleim.
2011. szept. 28. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg történt 1-2 "dolog" 14 éves kora körül amit megbánt és nem akarja hogy neked is legyen megbánni valód.
2011. szept. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pedig nem vagyok éretlen a koromhoz képest,meg azért van ennyi eszem hogy ne menjek bele minden hülyeségbe és ezt meg is mondtam neki.
2011. szept. 28. 20:30
 3/5 Tajparaszt ***** válasza:
Biztos ő is ezt gondolta magáról.
2011. szept. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14 évesen még tényleg korai, ha neki nem volt elég esze, akkor legalább neked legyen várni
2011. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát én jelenleg is 14 vagyok 1x voltam randin vele össze is jöttem, de elég csúnyán megbántam...

Tudom, hogy nem 6 éves vagy, de hidd el tapasztalatból mondom hogy inkább hagyjad, vagy ha elmész akkor is legyél óvatos....

14/f

2011. szept. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!