Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok/nők, mi lehet az oka...

Lányok/nők, mi lehet az oka annak hogy nem tudom elérni a hülvelyi orgazmust, és hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, még szűz, viszont szerintem a mai világban (főleg ennyi évesen) már nem kell szégyellni azt, ha magához nyúl az ember. Szóval, szűz lévén elég sűrűn, és már nagyon régóta végzek önkielégítést, de eddig csak "külsővel" próbálkoztam, és minden alkalommal élveztem is, és el is jutottam a csúcsra. Nemrégiben viszont elhatároztam, hogy megpróbálkozok a "belsővel" is. Nem mondhatom, hogy nem esett jól, de sehogysem jutottam el a csúcsra. Mi lehet ennek az oka? Olvastam olyasmit, hogy hülvelyi orgazmust partner nélkül is el lehet érni? Vagy vannak kivételek? Vagy létezik, hogy abba a kategóriába tartozok, aki nem képes a hülvelyi orgazmusra? :( Nektek milyen tapasztalataitok vannak ilyen téren? Mit tanácsoltok?

2015. ápr. 9. 20:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na akkor bocsánat, itt a fehér holló.

A hüvelyi orgazmus fizikailag nem létezik. Freud bácsi találta ki, hogy az érett szexualitású nők csak így élveznek el és a csiklói orgazmus valami alantasabb dolog, miközben!

Az inger alapvetően csiklói, a pénisz a hüvely falát nyomja, amit körülölel a csikló (nagyobb szerv, mint ami a felszínen látszik).

A hüvelyi orgazmus tulajdonképpen egy érzés, ami jó pozícióban elérhető, de alapvetően fejben dől el.

Nehéz elmagyarázni, de a kulcsa az, hogy sokat foglalkozz magaddal, és próbáld a hüvelybementednél érezni az izgalmat és ott elélvezni. Nekem ez lábfeszítéssel ment csak az elején, és csak egy bizonyos pozícióban, ma már megy az, hogy "különböző" helyeken élvezek el, vagyis van hogy egy elég nagy területen, pl. az egész kisajkak, hüvelyi bemenet (nekem ez érzésben a lentebb terület), ez tulajdonképpen a hüvelyi orgazmus, de van a klasszikus, amikor csak a csikló környékén (ez érzésben pontszerűbb).

Ebben az a jó, hogy lehet váltogatni, így hamar lehet nagy számú orgazmust elérni, egyszer fent, a csikló külsőleg is látható részén, máskor lentebb a hüvelybemenet környékén, majd újra az egészet. :)

Én is szűz vagyok, még idősebb is vagyok nálad egy kicsivel, nekem az ujjazás ész még teljesen kimaradt, mert azt pasival szeretném leginkább megélni. Viszont amilyen izgalomban már volt részem (egy barátommal orális szex és petting behatolás nélkül), az alapján elmondhatom, hogy mind a kettő megy, bár több idő volt átszokni arra, hogy most más izgat.


Aki nem hiszi, amit leírtam, az nézzen utána. Én is először tapasztaltam, és csak utána, évekkel később hallottam róla.


pl.

[link]

2015. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!