Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 26 éves szűz nőt, szégyenlős,...

26 éves szűz nőt, szégyenlős, magának való, távolságtartó hogyan hozzak össze valakivel, aki komoly, várna a szexel, intelligens és házasságpárti?

Figyelt kérdés

Gondoltam, hogy esetleg vallásos közösségekben talán vannak még ilyen pasik.


Hol, hogyan tudnám összehozni valakivel, akiben olyan társra találna, aki férjjelölt lehetne?



2015. ápr. 13. 12:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Nem érdekli a divat? akkor hogy öltözködik? falusian?:D
2015. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
elegánsan öltözködik, mert irodai munkát végez
2015. ápr. 13. 13:49
 13/20 anonim ***** válasza:
12%
-.- "nem érdekli a divat" de elegánsan öltözködik? akkor még is csak add magára ,szőke barna,fekete hajú? van képed róla?
2015. ápr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

persze, hogy ad magára! akkor pontosítok: a modern divat nem annyira érdekli, klasszikusan, elegánsan és egyszerűen öltözik, sosem hivalkodó vagy feltűnő

barna, félhosszú hajú, szemüveges egyébként

2015. ápr. 13. 14:35
 15/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mi a megoldás.

Viszont jó olvasni, hogy az ellenkező nemnél is van akivel egy csónakban evezek.

Én is 26 éves szűz vagyok csak férfi kiszerelésben.

Nehezen ismerkedek, mert nem bízok a nőkben.

Én is házasságpárti vagyok, talán kissé túlzottan konzervatív életfelfogással. Nálam az is probléma, hogy nem fogyasztok alkoholt és nem dohányzom.

2015. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 KJUsul ***** válasza:

Egész életemben ilyen nőről álmodtam. Én is magamnak való vagyok, otthonülő típus, de nagyon vágyom feleségre, családra. Viszont egy ilyen nőnek nagyon komoly igényei vannak: intelligencia, karrier stb...


Sajnos semmi esélyem...

2015. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

26 éves vagyok és szűz. Nehezemre esik az ismerkedés egy korábbi csalódás miatt. Szégyenlős vagyok és emellett komolynak tartanak. Ami a szexet illeti én szerelemből szeretném elveszteni.

Nem is vagyunk olyan kevesen, mint ahogy én ezt gondoltam korábban. Viszont ha nem nyit mások felé akkor nehezen fog párt találni magának. Ez a dolog oda vissza működik.

2015. ápr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia,


Én szívesen megismerném a leányzót! A leírtak alapján szimpatikus nagyon!

2015. ápr. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
ennyi?
2015. ápr. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
És így hogy találnak rá a szűz lányra? ha nincs adat
2015. ápr. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!